Prie RIMI „atriedėjo“ didžiausias šokoladinis margutis

2014 m. Balandis 14 d.
Balandžio 12 d., šeštadienį, sostinės gyventojai ir naujojo prekybos parko „Domus Pro“ lankytojai turėjo galimybę paragauti neįprasto margučio. Artėjančių Velykų proga šiame prekybos parke įsikūrusios RIMI parduotuvės komanda pastatė rekordinį trijų metrų aukščio ir 85 kg svorio didžiausią šokoladinių keksiukų velykinį kiaušinį Lietuvoje. Šio margučio „statybos“ -  „Rimi Lietuva“ balandžio 11-13 d. surengtos Velykų mugės programos dalis. 
 
Daugiau nei dvi valandas trukusių netradicinio margučio „statybų“ susirinko stebėti prekybos parko lankytojai ir aplinkinių rajonų gyventojai. Jie tapo ne tik šio išskirtinio reginio liudininkais, bet taip pat galėjo paragauti RIMI virtuvės šefų gamybos šokoladinių keksiukų. Šio kiaušinio statybai buvo panaudota net 3500 keksiukų ir 2 kg šokolado bei 1,5 kg pabarstukų jų papuošimui. 
 
RIMI virtuvės šefų komanda neabejoja, kad iš šokoladinių keksiukų pagamintas kiaušinis buvo ne tik didžiausias, bet turbūt ir skaniausias kiaušinis kokį mugės dalyviams yra tekę ragauti. 
 
Kad kiaušinio statymo procesas vyktų nepriekaištingai ir pagal taisykles, tuo rūpinosi žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas.
 
Didelio susidomėjimo RIMI Velykų mugės metu susilaukė ir kitos parduotuvėje surengtos šventinės pramogos. Vilniaus etnininės kultūros centro tautodailininkės mugės lankytojus supažindino su kiaušinių marginimo vašku technika, pasidalino verbų rišimo paslaptimis ir mokė karpinių meno. Renginio metu linksmybių netrūko ir vaikams – jie galėjo pramogauti karuselių parke. 
 
Antrąją Velykų mugės dieną prekybos parko lankytojai buvo kviečiami stebėti dar vieno įspūdingo reginio - šakočio kepimo ant laužo.
 
Naujasis prekybos parkas „Domus Pro“ Ukmergės g. duris atvėrė šių metų kovo mėnesį. Čia po vienu stogu atsidarė daugiau nei 20 parduotuvių, tarp kurių ir moderniausias sostinėje „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. 

Populiarūs straipsniai