Prekybos centrų darbuotojai savo laiką skiria ir vaikams

2017 m. Kovas 30 d.

Šiauliuose esantys PC Saulės miestas ir PC Dainų jau trečius metus tęsia akciją „Sodas ant palangės“, kurios metu vaikus moko sodinti ir prižiūrėti daržoves. Taigi, kovo 22 d. šių parduotuvių darbuotojos vyko į „Gelbėkit vaikus“ dienos centrą, kur kartu su jį lankančiais vaikais sodino daržoves – agurkus, ridikėlius, svogūnus ir salotas. Jas sodindamos darbuotojos dalinosi su vaikais žiniomis apie „Žemės dieną“ – ką reikėtų daryti ir ko geriau vengti, kad žemė būtų švari, derlinga, joje gerai augtų sodinamos daržovės. Vaikai, anot PC darbuotojų, labai noriai įsijungė į sodininkystės darbus: „Juk daugeliui tai vienintelė galimybė patirti sodinimo malonumą ir džiaugtis matant, kaip iš mažos sėklytės užauga daržovės“, – įspūdžiais dalinasi RIMI darbuotojos. Nuo šiol vaikai galės prižiūrėti savo naujus sodinukus, stebėti, kaip jie auga, o vėliau ir mėgautis išaugintomis daržovėmis.

Gerais darbais savo dieną praskaidrino ir PC Panorama darbuotojos. Jos vyko pas vaikus iš specialiųjų poreikių mokyklos „Aidas“. RIMI komanda mažiesiems atvežė naujų žaislų ir drabužėlių. Vaikai džiaugėsi svečių apsilankymu, o auklėtoja papasakojo apie mokyklos kasdienybę. Aplankytoje klasėje šiuo metu mokosi 6 mokiniai. Trys iš jų negali vaikščioti, o vienas – nekalba. Todėl kiekvienam vaikui reikalingas jam tinkantis lavinimas, kuris padėtų pasiekti asmeninį progresą ir tobulėti. Štai nekalbančiam vaikui auklėtoja sudarė piešinių abėcėlę – priėjęs prie lentos vaikas baksteli pirštu, taip pasakydamas, ko jis nori. Kitas mokinys mėgsta dėliones: 4 detalių dėlionė jam atrodo neįveikiama užduotis, tačiau penkių detalių dėlionę sudėlioja greitai. „Bendraujant su vaikais ir auklėtojomis laikas bėgo nepastebimai. Tai tikrai ne paskutinis kartas, kai lankomės šioje mokykloje. Juk taip smagu praskaidrinti vaikams dieną!“, – sako PC Panorama darbuotojos.

RIMI parduotuvės kasmet stengiasi prisidėti prie visuomenės gerovės ir įgyvendina iniciatyvas tokiose srityse kaip sveikas gyvenimo būdas, verslo skaidrumas, taip pat aktyviai lanko mažuosius vaikų namuose, dienos centruose, bendradarbiauja su mokyklomis, senelių namais, padeda gyvūnų globos organizacijoms.


Populiarūs straipsniai