Prekybos centre Klaipėdoje vaikai pasijuto pasakos apie Alisą herojais

2014 m. Rugpjūtis 11 d.

Šį penktadienį ir šeštadienį prekybos centre „Luizė“ Klaipėdoje (Šiaurės pr. 15), kuriame neseniai duris atvėrė „Rimi Hypermarket“ parduotuvė, vyko prekybos centro organizuota šventė vaikams. Šventės metu vaikai galėjo pasijusti žymiosios Lewiso Carrollio pasakos „Alisa veidrodžių karalystėje“ herojais. Nuotaikinga ir linksma šventė pritraukė daugiau nei 200 klaipėdiečių bei aplinkinių regionų gyventojų atžalų.

Renginio metu vaikus linksmino pati Alisa iš pasakos bei jos draugai. Vaikai su Alisa ir draugais dvi dienas varžėsi įvairiuose turnyruose, piešė piešinius, mankštinosi, lankstė figūrinius balionus, mokėsi pūsti muilo burbulus. Jie buvo lavinami ir higienos įgūdžių – įvyko dantų higienos pamoka.  Šventės vinimi tapo žygis į „Kreivų veidrodžių karalystę“, kur vaikai išvydo save tokius, kokių niekad nematė – su trumpomis kojomis, didelėmis galvomis ir pan.

Vaikus šventės metu džiugino ir RIMI dovanos: buvo dalinami RIMI ledai, balionai. Įvairias dovanas suteikė ir kitos „Luizėje“ įsikūrusios parduotuvės bei pramogas teikiančios vietos.

„Vaikams prekybos centruose įvairias šventes organizuojame nuolat. Siekiame, kad mūsų prekybos centrai visiems klientams būtų ne tik apsipirkimo, bet ir malonių emocijų patyrimo vieta“, – sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

Prekybos centre „Luizė“ nauja „Rimi Hypermarket“ parduotuvė duris atvėrė birželį. Tai jau šeštoji tinklui priklausanti parduotuvė šiame mieste. Naujoji parduotuvė klaipėdiečiams pasiūlė platų tiek kasdienių, tiek išskirtinių prekių asortimentą, itin patogų į pirkėją orientuotą prekių išdėstymą ir aplinkai draugiškus sprendimus.

 


Populiarūs straipsniai