Prekybos centre „Gedimino 9“ – kitoks „Rimi“

2009 m. Rugpjūtis 27 d.
Vilniaus centre įsikūrusiame prekybos centre „Gedimino 9“ oficialiai atidaroma mažmeninės prekybos bendrovės „Rimi Lietuva“ parduotuvė, kuri iš kitų tinklo prekybos centrų išsiskirs dizainu ir kiek kitokiu prekių asortimentu. Naujoji „Rimi“ parduotuvė dera prie bendros prekybos centro stilistikos ir turi daugiau produktų gurmaniško skonio mėgėjams.
 
Tai pirmoji nedidelio ploto „Rimi“ parduotuvė Lietuvoje, kurioje sukomplektuotas produktų asortimentas įvairesniam pirkėjų ratui. Parduotuvėje kartu su įprastomis prekėmis bus galima įsigyti gurmaniškų produktų: šviežių ir atšaldytų jūros gėrybių, skirtingų rūšių sūrių, vytintų kumpių. Šie produktai bus pjaustomi ir sveriami vietoje pagal pirkėjų pageidavimus kaip ir didžiuosiuose „Rimi Hypermarket“.
 
„Rimi Lietuva“ generalinio direktoriaus Tony Holmberg teigimu, pastebima tendencija, kad lietuviai atidžiau skaičiuoja produktų kainas ir renkasi ką dėti į savo pirkinių krepšelį. Pirkėjai nebijo paragauti naujų produktų, jeigu jų kaina jiems pasirodo patraukli. „Anksčiau dalis pirkėjų, rinkdamiesi prekes, iš tolo aplenkdavo kai kuriuos produktus. Pavyzdys – ispaniškos dešros ir įvairūs kumpiai. Dabar pirkėjai, pradėję kruopščiau skaičiuoti išlaidas, labiausiai vertina kainos ir kokybės santykį ir nevengia paragauti iki tol nė karto nepirktų produktų“, teigė T. Holmberg.
 
Pasak jo, užsienio ir lietuvių gamintojų išskirtinės produkcijos pardavimai nekrenta taip smarkiai, kaip kad buvo prognozuojama, nes pasiūla didelė ir galima rasti kiekvienam tinkamiausią kainos ir kokybės santykį. „Mums, prekybininkams, tai yra galimybė ir stiprus motyvas paįvairinti prekių asortimentą ir pasiūlyti naujovių“, įsitikinęs „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.
 
„Džiaugiamės parduotuvės „Rimi“ įkurtuvėmis ir tikimės glaudaus bendradarbiavimo, kuriant bendrą prekybos centro koncepcijąbei siūlant pirkėjams dar daugiau būtiniausių kasdienių prekių ir šviežių maisto produktų“, – teigia Bernard Hamill, bendrovės „Ajolas“, valdančios prekybos centrą „Gedimino 9“, direktorius.
 
Naujoje parduotuvėje darbuotoja-konsultantė atsakys į pirkėjų klausimus, pristatys produktus, pasiūlys jų derinius. Tikimasi, kad naujoji gausų gurmaniškų prekių skyrių turinti parduotuvė sulauks ir miesto svečių dėmesio, kadangi ji įsikūrusi lankomoje miesto vietoje. Tarp parduotuvės įėjimo ir kasų bus įrengti šaldytuvai su jau paruoštu maistu – sumuštiniais, salotomis, pašildomais maisto rinkiniais, gaiviaisiais gėrimais, veiks kavos aparatas, todėl bus patogu apsipirkti skubantiesiems. Parduotuvėje bus galima įsigyti šviežių daržovių, vaisių, pieno, mėsos gaminių, gėrimų, veiks grilis, bandelių ir duonos kepimo krosnis, bus parduodamos ir būtiniausios buities bei higienos prekės.
 
Naujojoje „Rimi“parduotuvėje dirbs 25 darbuotojai, jos plotas – 670kvadratinių metrų. Parduotuvė dirbs kasdien nuo 8 iki 22 valandos.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu valdo 65 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 13 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai