Po sėkmingo starto ūkininkų krautuvių tinklas „Vikis” plečiasi į antrąją „Rimi” parduotuvę

2010 m. Rugsėjis 10 d.
„Rimi Lietuva” Vilniaus Savanorių pr. RIMI Hypermarket prekybos centre atidaryta antroji Lietuvos ūkininkų krautuvių tinklo „Vikis” krautuvėlė, kurioje prekiaujama išskirtinai kokybiška smulkiųjų ir vidutinių Lietuvos ūkininkų ir gamintojų produkcija. Krautuvė atidaryta bendradarbiaujant su projektų vystymo įmone UAB „IVVsourcing”. 
 
„Po pirmosios bandomosios krautuvės atidarymo, pastebėję vis labiau augantį pirkėjų susidomėjimą  siūlomais išskirtinės receptūros lietuviškais produktais ir gaminiais, nieko nelaukdami nusprendėme plėstis ir pradžiuginti savo pirkėjus kitoje miesto dalyje esančioje „Rimi“ parduotuvėje atidarydami dar vieną Lietuvos ūkininkų krautuvę“, – sako „Rimi Lietuva“ marketingo ir viešųjų ryšių vadovas Robertas Liudvinavičius.
 
Jo teigimu, „Rimi Lietuva“ prie šios iniciatyvos prisideda iš socialinių paskatų, siekdama skatinti lietuviškos produkcijos vartojimą, kurdama erdvę šalies ūkininkams realizuoti kaimišką produkciją didžiuosiuose šalies miestuose ir taip savo pirkėjams suteikdama galimybę išskirtinių natūralių, kaimiškų produktų išsirinkti čia pat, „Rimi“ parduotuvėje. 
 
Sėkmingą Lietuvos ūkininkų krautuvių tinklo „Vikis“ veiklą planuojama plėsti toliau ir iki šių metų pabaigos atidaryti dar kelias parduotuves Vilniuje, o vėliau ir kituose miestuose.
 
Vieno iš pagrindinių šio projekto vystytojų „IVVsourcing” atstovo Edgaro Mankaus teigimu, vis augantis lietuvių susidomėjimas išskirtine ūkininkų produkcija rodo, jog žmonės vertina kokybę ir yra pasiilgę natūralių, lietuviškų, kaimiškų produktų.
 
„Pardavimai rodo, jog dažniausiai mūsų pirkėjai ieško išskirtinės receptūros rūkytos mėsos. Didžiausią paklausą turi kaimiški lašiniai, naminis paštetas, vytinta ir kapsų, kaimiška ir kadaginė dešros. Taip pat tarp perkamiausių yra ir pieno produktai – išskirtinės receptūros pieno gėrimas, desertiniai sūriai ir kaimiškas sviestas“, – sako E.Mankus.
 
Jo teigimu, Lietuvos ūkininkų krautuvių tinklo „Vikis“ parduotuvės išskiria ir tuo, jog čia kiekvienas pirkėjas ne tik gali įsigyti kaimišką produktą, bet taip pat sužinoti daugiau apie to produkto kilmę ir ypatingas jo savybes. Krautuvėlėse dirbantys konsultantai išmano ne tik tai, iš ko kiekvienas poduktas pagamintas, bet taip pat žino ir technologinius procesus, asmeniškai pažįsta ūkininkus, nuolat su jais bendrauja, neretai ir patys mato, kaip vyksta vieno ar kito produkto gamyba, todėl gali pasiūlyti tinkamiausią gaminį pagal individualų kliento skonį. 
 
Savanorių pr. RIMI Hypermarket įsikūrusioje antrojoje ūkininkų krautuvėlėje „Vikis” prekiaujama 17 atrinktų Lietuvos ūkininkų pieno, mėsos, duonos produktais, daržovėmis bei vaisiais, uogienėmis, džiovintomis uogomis, medumi, aliejumi, arbatomis ir kitais, pagal lietuviškus receptus pagamintais ir ypatingu skoniu pasižyminčiais, kaimiškais produktais. 
 
E.Mankaus teigimu, artimiausiu metu daugiau nei 350 rūšių produktų sąrašą abejose krautuvėse planuojama plėsti ir pirkėjams pasiūlyti kaimiškų kiaušinių, ekologiškos vištos, lietuviškų obuolių, prieskonių bei gausesnį  pieno ir rūkytos mėsos asortimentą. Taip pat derinama prekybos pilstomu alumi galimybė.

Populiarūs straipsniai