Po rekonstrukcijos Jonavoje atidaryta „Rimi“ parduotuvė

2012 m. Rugsėjis 13 d.
 Jonavoje, Vasario 16-osios g. 4, rugsėjo 13 d. „Rimi Lietuva“ atvėrė visiškai atsinaujinusio prekybos centro duris. Po poros savaičių trukusios rekonstrukcijos „Supernetto“ virto „Rimi“ prekybos centru. 
 
Atnaujintas prekybos centras pirkėjus stebins ne tik nauju pavadinimu ir pasikeitusia išore. Jonavos gyventojams „Rimi“ siūlo didesnį prekių asortimentą, patogesnį jų išdėstymą bei greitesnį ir patogesnį apsipirkimą. Parduotuvėje įdiegta nauja įranga, atsirado nauji skyriai.  
Lyginant su ankstesne, dabartinės parduotuvės prekybinės salės plotas liko toks pat, tačiau pakeista ir atnaujinta įranga yra kompaktiškesnė, todėl erdvės padaugėjo. Tai leido įdiegti šiuos pirkėjų patogumui skirtus pokyčius: padidinti kasų skaičių iki 5, įrengti mėsos skyrių (kuriame mėsą išpjaustys patyrę specialistai), išplėsti vaisių ir daržovių skyrių, pasiūlyti pirkėjams čia pat marinuojamų bei ant grotelių kepamų patiekalų, ką tik iškeptų konditerijos gaminių ir pan.
 
Po atsinaujinimo išsiplėtė ir parduotuvės personalas. Naujuose skyriuose darbo vietos buvo sukurtos mėsininkams, priimta daugiau pardavėjų.
 
Parduotuvės atidarymą rugsėjo 13 d. vakare „Rimi“ Jonavai paskelbs fejerverkais, o pirkėjai bus pasitinkami specialiais pasiūlymais ir nuolaidomis.

Populiarūs straipsniai