Po pusmečio pertraukos atidarytas Linkmenų gatvėje esantis „Rimi Hypermarket“ prekybos centras

2017 m. Spalis 26 d.

Spalio 26 d., ketvirtadienį „Rimi Lietuva“ atnaujino Linkmenų gatvėje esančio prekybos centro veiklą. Atnaujinti prekybos centro veiklą „Rimi Lietuva“ nusprendė atsižvelgusi į valstybės institucijų bei nepriklausomų ekspertų nuomonę.

„Prekybos centrą atidaryti nusprendėme tiktai gavę Vilniaus savivaldybės leidimą pradėti veiklą, įsitikinę, kad visos priemonės, kurių ėmėsi pastato savininkas, užtikrina pastato saugumą, ir gavę ekspertų išvadą apie tai, - sakė „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. – Pirkėjai jau buvo pamėgę šią „Rimi“ parduotuvę, tikimės, kad jie vėl iš naujo atras gerus mūsų pasiūlymus, platų asortimentą ir malonų aptarnavimą“. Kartu su „Rimi“ savo veiklą atnaujina ir didesnė dalis nuomininkų.

Priminsime, kad kartu su „Rimi“, šiame prekybos centre įsikūrę ir restoranų tinklas „Čili“, maisto ir gėrimų parduotuvės „Senoji kibininė“, „Žirnio krautuvėlė“, „Steak Supply“ ir „Kiškio alus“. Taip pat prekybos centre galima rasti vaistinę „Camelia“, gyvūnų prekių parduotuvę „Kika“, siuvyklą „Linos artelė“.

Rugsėjo mėn. Vilniaus Savivaldybės administracijos specialistų išvadoje pažymima, kad priežastys, sukėlusios pastato deformacijas, nustatytos, taip pat buvo atlikti pamatų stiprinimo darbai, atkurtas pastato grindų horizontalumas, o statinio konstrukcijos atitinka teisės aktų reikalavimus.


Populiarūs straipsniai