Po gaisro Kėdainių „Rimi“ liko tik „sudegusios“ kainos

2006 m. Lapkritis 22 d.
Vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“ lapkričio 30 d., ketvirtadienį, Kėdainiuose, Gegučių g. 13, atidaro po gaisro rekonstruotą „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrą. Gaisro nusiaubtas prekybos centras buvo atstatytas per rekordiškai trumpą laiką – vos du mėnesius ir vėl pirkėjams atvers duris su specialia rinkodaros akcija – „Sudegusios kainos“, kurios metu prekės bus siūlomos ypač žemomis kainomis.
 
„Du mėnesius įtemptai dirbome, kad kėdainiečių pamėgtas prekybos centras kuo greičiau atvertų duris. Ne tik atstatėme gaisro padarytą žalą, bet ir visiškai atnaujinome šį „Rimi“ („Supermarket“). Džiugu, kad rekonstrukcijos metu visą laiką jautėme stiprų Kėdainių miesto palaikymą ir pirkėjai vėl gali grįžti į savo įprastą apsipirkimo vietą. Juolab, kad jiems parengėme siurprizą – vienintelį dalyką likusį po gaisro – „sudegusias“ kainas“, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Gaisras prekybos centre „Rimi“ („Supermarket“) kilo šių metų rugsėjo 23 d. Į jo rekonstrukciją mažmeninės prekybos tinklas „Rimi“ investavo 3 milijonus litų. Beveik per du mėnesius rekonstruotoje parduotuvėje patobulintas prekių išdėstymas, įgyvendinti keli nauji inžineriniai sprendimai, skirti klientų patogumui.
 
Trečiadienį ir ketvirtadienį po Kėdainius važinės ir ugniagesių automobilis, šįkart jie neskubės nieko gesinti, bet skelbs gerą naujieną – „Rimi“ („Supermarket“) sudegusias kainas bei kvies miestiečius užsukti ir pasidžiaugti prekybos centro atgimimu. Šventės metu bus dalinamos įvairios „Rimi“ dovanos.
 
„Sudegusios kainos“ – speciali, tik rekonstruotoje Kėdainių „Rimi“ („Supermarket“) organizuojama, „Rimi Lietuva“ rinkodaros kompanija, kurios metu bus siūloma apie 50 skirtingų rūšių prekių įsigyti ypač mažomis kainomis.
 
„Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 51 parduotuvių visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 20 mažų kainų parduotuvių „Supernetto“.
 

Populiarūs straipsniai