Plečiamos „Rimi.lt“ prekių pristatymo teritorijos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

2020 m. Liepa 07 d.
Nuo šios savaitės e. parduotuvė „Rimi.lt“ prekių pristatymo į namus paslaugą teikia didesnėse Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų teritorijose, taip pat – Palangoje.

Vykdydama plėtrą, „Rimi.lt“ suteikia galimybę daugiau pirkėjų pasinaudoti el. prekybos privalumais. Pagrindinius jų atskleidė „Rimi.lt“ užsakymu vykdyta gyventojų apklausa, kurios duomenimis, perkantys internetu renkasi šį apsipirkimo būdą dėl didelio užimtumo ir laiko trūkumo, nenoro gaišti laiko fizinėse parduotuvėse, būtinybės likti namuose, poreikio ramiai susiplanuoti pirkinius bei apsipirkti saugiai.

Apklausa patvirtino: kai trūksta laiko – perka internetu

„Vienas dažniausių klausimų, kurio sulaukiame iš mūsų esamų ir potencialių e. parduotuvės pirkėjų – kada pradėsime prekes pristatyti į aplink centrinius miesto rajonus esančias teritorijas. Tai rodo, kad ir įsibėgėjus šiltajam sezonui, e. parduotuvių paslaugos išlieka aktualios – pirkėjai taip pat taupo laiką ir renkasi jį leisti kitaip, nei vaikštant po parduotuves. Apklausa taip pat patvirtino, kad apsipirkimą internete jie renkasi ir dėl asortimento įvairovės, patrauklesnių pasiūlymų, kurių ne visada gali rasti šalia namų veikiančiose prekybos vietose“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

42 proc. birželį atliktos apklausos dalyvių nurodė internetu perkantys, kai dėl didelio užimtumo trūksta laiko, 37 proc. – nes gaila gaišti laiką renkantis prekes fizinėse parduotuvėse, 34 proc. – kai neturi galimybės išeiti iš namų, 33 proc. – nes nori ramiai susiplanuoti pirkinius ir skirti laiko prekių pasirinkimui. 32 proc. apklausos dalyvių teigė, kad renkasi pirkti internetu, nes nori apsipirkti saugiai, nevaikštant po fizines parduotuves. Kas ketvirtas, 26 proc., patvirtino, jog renkasi pirkti internetu, kai perka didesnį prekių kiekį, kas penktas, 20 proc. – kai neturi galimybės naudotis nuosavu transportu.

Prekes pristatys ir Palangos mieste

Nepriklausomai nuo priežasčių, nuo šiandien apsipirkti „Rimi.lt“ ir gauti prekes tiesiai į namus ar kitu nurodytu adresu galės ne tik Vilniaus miesto, bet ir jo šiaurinių teritorijų – Avižienių, Klevinės, Bendorėlių, Riešės, Didžiųjų Gulbinų gyventojai. Kaune prekių pristatymo į namus teritoriją „Rimi.lt“ išplėtė įtraukiant pietines miesto dalis – Aleksotą, Rokus ir šalia esančias teritorijas. Klaipėdoje „Rimi.lt“ pristatymo į namus teritorija išplėsta miesto šiaurinėje ir dalyje Klaipėdos rajono, apimant Luizę, Klipščius, Tauralaukį, Melragę, Girulius ir Karklę. Užsisakyti pristatymo į namus paslaugą ir gauti internetu įsigytas prekes nurodytu adresu nuo šio antradienio taip pat gali pirkėjai Palangoje.

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose e. parduotuvės „Rimi.lt“ pirkėjai, suformavę minimalų – 10 eur pirkinių krepšelį, gali rinktis ne tik prekių pristatymą į namus, bet ir, nelaukiant kurjerio, atsiimti jas patogiu laiku prekybos tinklo parduotuvėse ar šalia jų įrengtuose prekių atsiėmimo punktuose. Vilniuje jie atidaryti prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, „Rimi“ prekybos centre Kedrų gatvėje bei prekybos slėnyje „Nordika“, Kaune – prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ bei pirkinių centre „Savas“, Klaipėdoje – prekybos centruose „Taikos 64“ ir „Molas“, Šiauliuose – prekybos centre „Saulės miestas“ ir Šiaulių Dainų rajone esančiame prekybos centre „Rimi“. Vilniuje e. parduotuvės pirkėjai taip pat gali įsigytas prekes atsiimti neišlipant iš automobilio „Rimi Drive“ atsiėmimo punkte, veikiančiame šalia Šiaurės miestelio „Rimi“.

* Internetinėje „Rimi Lietuva“ užsakymu 2020 m. birželio 11-15 d. atliktoje apklausoje dalyvavo 300 respondentų – 18-65 m. amžiaus Lietuvos miestų ir miestelių gyventojai.


Populiarūs straipsniai