Pirmokai iš daugiavaikių šeimų į mokslo pasaulį žengia su Rimi

2006 m. Rugpjūtis 31 d.

Net 120-čiai „Gausių šeimų asociacijai“ priklausančioms šeimoms šių mokslo metų pradžios rūpesčiai bus žymiai mažesni. Vienas sparčiausiai augančių mažmeninės prekybos tinklų „Rimi Lietuva“ šiose šeimose augantiems pirmokams visoje Lietuvoje surengė palydėtuves į mokyklą ir kiekvienam iš jų padovanojo mokyklinių priemonių pilnas kuprines. 

 

„Pirmosios kelionės į mokyklą įspūdžiai neišdyla iš atminties visą gyvenimą. Todėl „Rimi Lietuva“ nusprendė pasirūpinti, kad šių akimirkų netemdytų finansiniai rūpesčiai tose šeimose, kur visas gyvenimas sukasi apie vaikus“, - sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.

„Rimi Lietuva“ jau antrus metus iš eilės pirmokams iš Gausių šeimų asociacijai priklausančių daugiavaikių šeimų padeda pasiruošti mokyklai ir paskutinę vasaros dieną jiems ne tik įteikia įvairių priemonių pilną mokyklinę kuprinę, bet ir surengia palydėtuves. Nei patiems pirmokams, nei jų tėvams nereikia rūpintis sąsiuviniais, aplankais, rašymo ir kitomis mokymosi priemonėmis.
 

„Pirmoji diena mokykloje yra išskirtinė šventė ne tik pačiam pirmokui, bet ir visai šeimai. Todėl esame dėkingi „Rimi Lietuva“ už paramą, kuri leidžia mums rugsėjo 1-osios laukti be nerimo širdyje“, - sakė Angelė Kostogrizienė, „Gausių šeimų asociacijos“ vadovė.

 

„Rimi Lietuvai“ priklauso iš viso 46 parduotuvės: 22 „Rimi Supermarket“, 7 „Rimi Hypermarket“ ir 17 žemų kainų parduotuvės „Supernetto“.

 

„Rimi Lietuva“ priklauso bendrajai įmonei „Rimi Baltic“. Šiuo metu „Rimi Baltic“ valdo 195 prekybos centrus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje. 50 proc.

 

įmonės akcijų priklauso Suomijos „Kesko“ grupės bendrovei „Kesko Food Ltd“ ir 50 proc. – Švedijos ICA grupės bendrovei „ICA Baltic AB“.

Populiarūs straipsniai