Pirmąjį 2017 m. ketvirtį RIMI kartu su pirkėjais paaukojo daugiau nei 129 000 eurų

2017 m. Balandis 24 d.

Vos per tris pirmuosius šių metų mėnesius RIMI kartu su savo pirkėjais nevyriausybinėms organizacijoms „Maisto bankas“ ir „Gelbėkit vaikus“ paaukojo beveik 130 000 eurų.

Paskutinės dienos galiojimo produktai buvo surinkti iš daugiau nei 30 RIMI parduotuvių 9 Lietuvos miestuose.  Iš parduotuvių perimta beveik 70,5 tonos maisto produktų, kurių vertė siekia 115 000 eurų. RIMI prekybos centruose esančiose „Maisto banko“ talpyklose buvo paaukota 1,9 tonos maisto produktų, kurių vertė pusketvirto tūkstančio eurų. Tradiciškai dosniausiai aukojančius sostinės gyventojus šį kartą aplenkė kaunienčiai – daugiausia paaukojo Kaune esančios RIMI Dainavos lankytojai.

Vaikus iš nepasiturinčių šeimų globojančiai organizacijai „Gelbėkit vaikus“ pirmaisiais šių metų mėnesiais „Rimi Lietuva“ pirkėjai paaukojo rekordinę sumą pinigų – daugiau nei 10 tūks. eurų. Tai beveik 7 500 eurų daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.

„Kasmet auganti parama – tai mums visiems reikšmingas indėlis į visuomenę, kuris įpareigoja kiekvienais metais siekti daugiau. Džiaugiamės galėdami su savo pirkėjais prisidėti prie vaikų gerovės kūrimo ir padėti nepasiturintiems. Paramos rezultatai rodo, kad tai nėra tik tušti žodžiai, o pirkėjai likimo nuskriaustiems aukoja vis aktyviau“, – teigia „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

Aukoti organizacijai „Gelbėkit vaikus“ gali visi RIMI pirkėjai, aukodami pinigus aukų dėžutėse bei „Mano RIMI“ terminaluose, skiriant 25 proc., 50 proc., 75 proc. ar 100 proc. kortelėje sukauptų pinigų. „Maisto bankui“ pirkėjai gali paaukoti nupirktus produktus RIMI parduotuvėse esančiose talpyklose bei metinių akcijų metu.

 

Populiarūs straipsniai