Perkantiems maisto ir kitas kasdienio vartojimo prekes internetu – naujiena Lietuvoje: „Rimi.lt“ pristatymo abonementas

2020 m. Liepa 28 d.
Šių metų kovą veiklą pradėjusi „Rimi.lt“, pirmoji maisto ir kasdienio vartojimo prekių e. parduotuvė Lietuvoje, pirkėjams suteikia galimybę naudotis prekių pristatymo abonementu.

Įsigijusiems jį už 0,99 euro, „Rimi.lt“ pirktos prekės 30 dienų laikotarpiu bus pristatomos be jokio papildomo mokesčio bet kuriuo pirkėjo pasirinktu laiku. Įvairių prekių pristatymo prenumerata sparčiai populiarėja JAV ir Vakarų Europos šalyse bei sulaukė ypač didelio susidomėjimo karantino laikotarpiu, kai pirkėjams tapo svarbu gauti prekes laiku ir saugiai.

Internetu maisto prekes perka ir kelis kartus per savaitę

„Kas penktas šalies gyventojas maistą ir kitas kasdienio vartojimo prekes internetu perka 2-3 kartus per mėnesį, šeštadalis – bent kartą per savaitę*. Taip pat ir mūsų el. parduotuvės lojaliausi pirkėjai jau įsitikino e. parduotuvės privalumais – naudojasi ja kaip dar vienu būdu apsipirkti. Remiantis šiais duomenimis, nusprendėme šiems ir ateities pirkėjams suteikti papildomą privalumą. Lietuvoje dėl lengvai pasiekiamų prekybos centrų gyventojai įpratę į fizines maisto ir kasdienių prekių parduotuves užsukti kelis kartus į savaitę. Norime šią gerąją patirtį suteikti ir apsiperkant e. parduotuvėje“, – sako „Rimi Lietuva“ e. komercijos formato direktorius Vaidas Lukoševičius.

Pasak jo, praėjusią savaitę pristatymo abonementą pirkėjams pasiūlė „Rimi“ e. parduotuvė Latvijoje ir vos per kelias dienas jų buvo parduota šimtai. „Naujoji paslauga sulaukė daug teigiamų vertinimų ir atsiliepimų kaimyninėje šalyje. Tuo tarpu Vakarų Europos šalyse ir JAV, kur e. prekyba jau plačiau išvystyta, pristatymo abonementų pardavimai itin augo ir tebeauga, susiduriant su koronaviruso grėsmėmis. Jų akivaizdoje saugumas tampa vienu pagrindinių poreikiu ir apsiperkant“, – sako V. Lukoševičius. Perkant „Rimi.lt“ taip pat galima pasirinkti bekontaktį pristatymą, kai užsakymo metu nurodžius šį pageidavimą, pirkinius kurjeris palieka prie durų ar kitoje pirkėjo nurodytoje saugioje vietoje.

Su abonementu 30 dienų prekes į namus veš be pristatymo mokesčio

Pageidavimą gauti prekes be kontakto su kurjeriu galės nurodyti ir užsisakantys prekes su „Rimi.lt“ pristatymo abonementu. Jį įsigijus kartu su kitomis prekėmis, naudotis abonementu pirkėjas galės 30 dienų. Šiuo laikotarpiu visi užsakymai, suformavus bent minimalų pirkinių krepšelį, pirkėjui bus pristatomi be jokio papildomo mokesčio. Už abonementą, kaip ir kitas „Rimi.lt“ asortimente esančias prekes, pirkėjai gali atsiskaityti kreditine arba debetine kortele, taip pat – per automatiškai sukuriamus interneto bankų mokėjimų pavedimus.

Liepos pradžioje „Rimi.lt“ išplėtė prekių pristatymo į namus teritoriją – šiuo metu pirkiniai pristatomi Vilniaus mieste, įskaitant jo šiaurines teritorijas – Avižienius, Klevinę, Bendorėlius, Riešę, Didžiuosius Gulbinus, Kaune ir jo pietinėse miesto dalyse – Aleksote, Rokuose ir šalia esančiose teritorijose, Klaipėdoje, šio miesto šiaurinėje dalyje ir dalyje Klaipėdos rajono – Luizėje, Klipščiuose, Tauralaukyje, Melragėje, Giruliuose ir Karklėje, taip pat – Palangoje. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose e. parduotuvės „Rimi.lt“ pirkėjai, suformavę minimalų – 10 eur pirkinių krepšelį, visada gali pirkinius nemokamai atsiimti prekybos tinklo parduotuvėse ar šalia jų įrengtuose prekių atsiėmimo punktuose.

* „Rimi Lietuva“ užsakymu 2020 m. birželio 11-15 d. atliktoje internetinėje apklausoje dalyvavo 300 respondentų – 18-65 m. amžiaus Lietuvos miestų ir miestelių gyventojai.


Populiarūs straipsniai