PC Žalgiris komanda aplankė Vaikų dienos centrą

2017 m. Sausis 16 d.

Prieš naujuosius metus dalis Žalgirio RIMI komandos aplankė Pagirių dienos centrą, kuriame veikia visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“. Čia kasdien susirenka 9-13 m vaikai iš Pagirių ir aplinkinių kaimelių. Pagrindinis dienos centro tikslas – organizuoti vaikų laisvalaikio užimtumą ir suteikti pagalbą socialinės rizikos, socialiai remtinose šeimose bei socialinių, psichologinių ir kitokių problemų turinčiose šeimose augantiems vaikams bei jų šeimos nariams.

Vaikai juos aplankiusiems RIMI darbuotojams papasakojo, kad dienos centre neturi laiko nuobodžiauti. Kasdien, atlikę namų darbus jie piešia, šoka, dainuoja, iškylauja, dalyvauja įvairiuose renginiuose ir tiesiog būna kartu.

PC Žalgiris komanda džiaugiasi, kad galėjo pabendrauti su vaikais ir pradžiuginti juos dovanėlėmis. Anot komandos, svarbiausia – „būti ne paprasčiausiai gerais, o gerais dėl ko nors“.

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. Lietuvoje įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 22 struktūrinius padalinius 22 Lietuvos miestuose ir rajonuose.

Mažmeninės prekybos tinklo RIMI prekybos centrai visus metus savanoriškai vykdo gerus darbus, kurie padeda kurti geresnę visuomenę, prisideda prie socialiai pažeidžiamų grupių, gyventojų sveikatos ar aplinkos gerovės.


Populiarūs straipsniai