Pavasarinės „Maisto banko“ akcijos metu RIMI pirkėjai paaukojo 22 tonas maisto

2012 m. Balandis 24 d.
Kovo 23-24 d. beveik visose RIMI parduotuvėse visoje Lietuvoje pirkėjus pasitiko „Maisto banko“ savanoriai, prašydami paaukoti maisto vargingai gyvenantiems žmonėms. Pirkėjai kaip visuomet dosniai reagavo į kvietimą padėti – dvi dienas trukusios pavasarinės akcijos metu RIMI parduotuvėse buvo surinkta 37 830 vnt. įvairių ilgai negendančių maisto produktų, kurių bendra preliminari vertė - 113 693 litų. 
 
„Maisto banko“ atstovų teigimu, šiais metais surengta pavasarinė akcija gerokai pranoko pernykščius rezultatus – RIMI parduotuvėse buvo suaukota beveik 1,5 karto daugiau maisto produktų nei pernai tos pačios akcijos metu. Be to, RIMI parduotuvių pirkėjai aukojo dosniausiai iš visų. Aktyviausiai maisto produktus aukojo Vilniaus PC 40, PC Panoramos, PC 32, PC 39, bei Klaipėdos PC 98, PC 47 pirkėjai.
 
„Džiaugiamės, kad puikiais rezultatis pasižymėjusi akcija praėjo sklandžiai ir su gera tiek pirkėjų, tiek darbuotojų nuotaika. Sunku visa tai būtų pasiekti, jei nebūtume sulaukę tokio parduotuvių personalo palaikymo ir pagalbos“, - sakė „Maisto banko“ atstovė Irma Jankauskaitė.
 
Šiemet didžiosios RIMI parduotuvės akcijoje dalyvavo kaip visuomet rinkdamos maisto produktus su „Maisto banko“ savanorių pagalba, o mažesnės RIMI ir „SuperNetto“ parduotuvės įvairiuose miesteliuose ėmėsi iniciatyvos pačios, paramą rinkdamos konkrečioms sunkiau gyvenančioms, kaimynystėje įsikūrusioms, organizacijoms ir į pagalbą kviesdamos geronoriškai nusiteikusius šių organizacijų atstovus. 
 
Skuode esantis prekybos centras „SuperNetto“ savo pirkėjus ragino aukoti maisto produktus ir higienos prekes Mosėdžio parapijos vaikų globos namų auklėtiniams, kurie taip dalyvavo akcijoje, patys kviesdami pirkėjus aukoti. O tuo tarpu Naujojoje Akmenėje esantis „SuperNetto“ prekybos centras net nuo kovo 6 d. ragino savo pirkėjus būti geranoriškais ir aukoti produktus „Caritas“ organizacijai, metant juos į specialią prie kasų pastatytą dėžę. Naujosios Akmenės „Caritas“ buvo labai dėkingi „SuperNetto“ pirkėjams už surinktas prekes, kurių vertė siekia 329,27 Lt.
 
„Šie metai išties buvo iškirtiniai, nes norą dalyvauti tradicinėje paramos akcijoje išreiškė beveik visos RIMI parduotuvės. Personalas aktyviai ruošėsi savaitgalio akcijai, iš anksto informavo savo parduotuvių lankytojus ir rūpinosi, kad pirkėjai lengvai rastų reikiamas prekes“, - sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Christian Wijkstrom.
 
Akcijos metu daugiausia RIMI pirkėjai aukojo makaronų - 11 062 vnt., įvairių kruopų – 7 596 vnt., cukraus - 2 401 vnt., aliejaus - 2 358 vnt., žuvies, mėsos konservų - 2 376 vnt. RIMI parduotuvėse buvo surinkta daugiau nei 22 tonos maisto, kurio užteks paruošti 52 638 sočioms porcijoms.
 

Populiarūs straipsniai