„Panorama“ ir „Rimi Hypermarket“ sukirto rankomis

2007 m. Gegužė 16 d.

Vilniuje statomas prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ šiandien pasirašė nuomos sutartį su AB „Rimi Baltic Group“. Šiuo metu didžiausiai Baltijos šalyse nekilnojamojo turto plėtros bendrovei „E.L.L. Real Estate“ priklausančiame moderniame centre „Rimi Hypermarket“ užims 8840 kv. metrų plotą.

Bendras „Panoramos“ plotas sieks 65 tūkst. kv. metrų, iš kurių 50 tūkst. kv. metrų bus išnuomota. Prekybos ir laisvalaikio centre 31 tūkst. kv. metrų skirta mažmeninei prekybai, o apie 10 tūkst. kv. metrų užims laisvalaikio ir pramogų zona.

Anot „E.L.L. Real Estate“ valdybos pirmininko Aldo Dapon, „Rimi“ su „E.L.L. Real Estate“ sieja ilgalaikiai santykiai. „Ši mažmeninės prekybos bendrovė veikia mūsų statytame centre „Mandarinas“, mums priklausančiame prekybos centre „Saulės miestas“, o dabar tapo mūsų partnere ir „Panoramoje“. Taip pat bendradarbiaujame su „Rimi“ Latvijoje“,- teigia Aldo Dapon.

Pasak „Panoramos“ direktoriaus Raimondo Bureikos, sutartis su „Rimi“- itin svarbus įvykis, nes maisto operatorius turi didelės įtakos tam, kokie klientai lankysis laisvalaikio ir prekybos centre. „Esame įsitikinę, jog „Rimi Hypermarket“ ir „Panoramos“ vartotojai yra panašūs, todėl mūsų bendradarbiavimas- tikslingas",- teigia R. Bureika.

„Rimi Hypermarket“- šviesi, šiuolaikiška ir pirkėjų mėgstama vieta apsipirkti, puikiai derės prie naujo ir modernaus laisvalaikio ir prekybos centro. Esame įsitikinę, kad ir partneriai, ir pirkėjai bus patenkinti „Rimi Hypermarket“ prekybos centru. Jame sukusime patogią erdvę ir jaukią aplinką apsipirkti bei pasiūlysime platų asortimentą ir geras kainas, - sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.

„Panoramą“ planuojama atidaryti 2008 m. pavasarį. „E.L.L. Real Estate“ investicijos į šį prekybos ir laisvalaikio centrą viršys 260 mln. litų.

„Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 53 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ (Supermarket), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 22 mažų kainų parduotuvę „Supernetto“. Bendrovėje dirba virš 3000 darbuotojų.


Populiarūs straipsniai