Panevėžyje duris atvėrė nauja „RIMI Hypermarket“ parduotuvė

2011 m. Rugpjūtis 24 d.
Rugpjūčio 25 d. po pusantro mėnesio trukusių rekonstrukcijų Panevėžyje, Klaipėdos g., buvusios „RIMI Supermarket“ parduotuvės vietoje duris atvėrė naujas nuo 1100 iki 1800 kv. metrų padidintas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras.  
 
Naujajame „RIMI Hypermarket“ dirba 70 arba beveik pusšimčiu daugiau darbuotojų nei ankstesnėje RIMI parduotuvėje. Šis prekybos centras pasižymi ne tik didesniu bendru prekybiniu plotu, bet ir didesniais, beveik dvigubai platesnį 11500 skirtingų prekių asortimentą siūlančiais skyriais ir patogesniu prekių išdėstymu. 
 
„Panevėžys mūsų tinklo parduotuvės kardinaliam atnaujinimui pasirinktas neatsitiktinai - kadangi šis miestas Europos krepšinio čempionato metu tikrai sutrauks nemažą būrį lietuvių fanų, tad naująją „RIMI Hypermarket“ parduotuvę norėjome suspėti atidaryti dar iki šio svarbaus įvykio pradžios. Sirgalius pasitiksime su didžiuliu lietuviškos krepšinio sirgalių atributikos pasirinkimu, o miesto gyventojams taip pat turėsime specialių tik jiems skirtų kainų pasiūymų“, - sako „Rimi Lietuva“ rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vadovas Robertas Liudvinavičius.
 
Naujoji „RIMI Hypermarket“ panevėžiečius nuolaidomis bei specialiais kainų pasiūlymais planuoja lepinti, ne tik atidarymo dieną, bet ir nuolatos. R. Liudvinavičiaus teigimu, prekių kainų lygis čia labai konkurencingas ir atitinka pačius įvairiausius pirkėjų lūkesčius.
 
Šioje parduotuvėje panevėžiečius taip pat turėtų ypač maloniai nustebinti nauja RIMI kepyklėlė ir skyrius gurmanams su plačiu įvairių sūrių bei kumpių asortimentu. 
 
Naujajame RIMI prekybos centre taip pat bus skiriamas ypatingas dėmesys būsimoms ir esamoms mamytėms – čia atsiras speciali patogumą užtikrinanti tik mamoms skirta kasa. 

Populiarūs straipsniai