Palangoje duris atveriantis naujasis RIMI bus didžiausias prekybos centras mieste

2013 m. Birželis 19 d.
„Rimi Lietuva“ tęsia aktyvios plėtros metus – Palangoje rytoj, birželio 20 d., atidaromas naujas „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Klaipėdos plento ir Malūno gatvių sankryžoje įsikūrusi parduotuvė bus didžiausia visame mieste. Ji pasižymės ne tik „Hypermarket“ konceptui būdingu erdvumu bei plačiu kasdienių prekių asortimentu, bet taip pat išskirtiniu fasado dizainu ir laisvalaikio erdve šeimai, kuri vėliau bus įkurta šalia parduotuvės.
 
Prekybos centre, kurio plotas viršija 3200 kvadratinių metrų, bus siūlomas platus daugiau nei 12 tūkst. prekių asortimentas, orientuotas į aplinkinius gyventojus ir poilsiautojus.  
 
„Tai bus ypatingas prekybos centras, nes sieksime, jog čia siūlomas asortimentas atitiktų ir vietinių gyventojų poreikius, ir Palangą savo atostogoms pasirinkusių poilsiautojų lūkesčius. Atsižvelgiant į tai, bus nustatytas ir visiems patogus parduotuvės darbo laikas, bei pateikiami įvairiausius pirkėjų poreikius atitinkantys asmeniniai bei kiti pasiūlymai“, - sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo direktorė Irina Miklienė. 
 
Pirkėjų patogumui šalia naujojo RIMI prekybos centro įrengta net 150 automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai įėjimo - šeimoms bei neįgaliesiems skirtos vietos, taip pat 50 arba triskart daugiau nei įprastai dviračiams skirtų vietų. 
 
I. Miklienės teigimu, šis prekybos centras atspindi ir naują įmonės plėtros strategiją, kuri yra orientuota ne tik į pirkėjų kasdienių poreikių patenkinimą, bet taip pat ir į jų kasdienybės gerinimą. Todėl šalia naujosios parduotuvės sutvarkyti čia augantys medžiai ir šalia jų bus įrengta laisvalaikio zona.
 
Per rekordinį 3 mėnesių laikotarpį pastatytas RIMI prekybos centras buvo suprojektuotas, siekiant sukurti išskirtinį parduotuvės fasadą. Kitokio, modernaus pastato įspūdį sustiprina apdailoje panaudoti medžių motyvai, taip pat stiklinė siena, kuri suteikia jam lengvumo ir leidžia į parduotuvę patekti šviesai. Dalis pastato fasado padengta dideliu brūkšninio kodo piešiniu.
 
Palangoje rytoj, 12 val., duris atverianti didžiausia parduotuvė taip pat pasižymi inovatyviais sprendimais – visoje prekybos salėje įrengta naujo tipo energiją taupanti apšvietimo sistema bei aplinkai draugiška šaldymo įranga. 
 
Kaip teigia Palangos meras Šarūnas Vaitkus, modernus prekybos centras Palangoje tikrai reikalingas, ir iki šiol tokio objekto kurorte labai trūko. 
 
„Naujasis RIMI architektūriniu požiūriu puikiai įsiliejo į kurorto aplinką. Stebino ne tik statybų sparta, bet ir darbo kultūra. Džiugina nauja investicija į miestą, naujos darbo vietos, taip pat, kad naują prekybos centrą pristatantis tinklas „Rimi Lietuva“ prisidės prie miesto infrastruktūros gerinimo – sutvarkys Klaipėdos pl. ir Malūno g. sankryžą bei Klaipėdos pl. atkarpą nuo Virbališkės tako iki Malūno g., paplatinant gatvę, taip pat – nuties pravažiavimą iš Pirties g. į Taikos g. Neabejoju, kad geranoriško verslo ir miesto bendradarbiavimo naudą pajus visi palangiškiai ir kurorto svečiai“, - sako meras.
 
Operatyvų ir kokybišką aptarnavimą naujojoje RIMI parduotuvėje užtikrins 80 prekybos centro darbuotojų.
 
Po parduotuvės stogu taip pat yra įsikūrusi gėlių, gyvūnams skirtų prekių bei arbatos ir kavos parduotuvės. 

Populiarūs straipsniai