Padėkite mums tapti geresne parduotuve!

2016 m. Rugpjūtis 25 d.

Norėdami pagerinti klientų aptarnavimą ir padaryti apsipirkimą mūsų parduotuvėse malonesniu, visose Baltijos šalių RIMI parduotuvėse nuo rugpjūčio 23 iki rugsėjo 23 dienos bus atliekama klientų nuomonės apklausa. Visi „Mano RIMI“ lojalumo kortelės naudotojai yra kviečiami prisijungti. Tie, kurie neturi kortelių, bet nori dalyvauti, galės ją gauti nemokamai.

„Klientai gali pasirinkti, ar nori užpildyti klausimyną internete ir įvertinti jų pasirinktą parduotuvę, ar užpildyti atspausdintą klausimyną bet kurioje RIMI parduotuvėje“, – paaiškina „Rimi Baltic“ Verslo vystymo vadovė Gundega Martinsone.

Visi „Mano RIMI“ kortelės naudotojai, kurie sutiko gauti RIMI naujienas, rugpjūčio 23 d. el. paštu gavo kvietimą atlikti internetinę apklausą.

Gundega Martinsone pabrėžia, kad šios apklausos tikslas – išsiaiškinti, ką RIMI parduotuvėse pirkėjai mėgsta labiausiai, taip pat ištirti sritis, kuriose būtini patobulinimai, įskaitant klientų aptarnavimą, parduotuvės aplinką, darbuotojų profesionalumą ir asortimentą.

Norėdami padėkoti laiką, praleistą dalyvaujant apklausoje ir pasidalinimą savo nuomone, pirkėjams suteiksime 20 proc. nuolaidos kuponą kitam jų apsipirkimui. Būtina paminėti, kad ši nuolaida nebus sumuojama su jau esamomis nuolaidomis. Kuponas galios nuo rugpjūčio 22 iki rugsėjo 30 d.


Populiarūs straipsniai