Nuo šiol „Rimi“ taromatuose galite paaukoti nevyriausybinėms organizacijoms

2018 m. Sausis 15 d.
„Rimi Lietuva“ suteikia galimybę už tarą atgaunamus pinigus skirti organizacijai „Algojimas“, kuri rūpinasi vaikų su negalia integracija.

Nuo sausio 15 dienos „Rimi Lietuva“ suteikia galimybę už tarą atgaunamus pinigus skirti geriems darbams. Šiuo metu yra galimybė paaukoti organizacijai „Algojimas“, kuri rūpinasi vaikų su negalia integracija.

Kiekvienas, besinaudojantis taromatais, esančiais „Rimi“ parduotuvėse, turės galimybę pasirinkti – aukoti dalį, visą sumą arba visai neaukoti. Atlikus operaciją, vartotojas gaus popierinius čekius su visa informacija apie taromate atliktas operacijas. Paaukojus visą sumą, žmogus gaus čekį su informacija apie paaukotą sumą. Paaukojus dalį sumos, taromatas išduos dvigubą čekį – su informaciją apie paaukotą sumą bei čekį su barkodu likusios pinigų sumos išgryninimui. Jeigu nebus aukojama visai – žmogus gaus čekį su barkodu pinigų išgryninimui, kaip ir anksčiau.

Paaukoti jau galima 49 „Rimi“ parduotuvėse visoje Lietuvoje. Tokios galimybės kol kas nėra šių parduotuvių taromatuose: PC Šventoji (Palanga), PC Vytauto (Palanga), PC Gedimino (Vilnius), PC Šilutės (Klaipėda), PC Utena (Utena), PC Biržai (Biržai), PC Jonava (Jonava).

Nevyriausybinės organizacijos „Algojimas“ misija – keisti visuomenės požiūrį į negalią, siekiant sėkmingos negalią turinčio vaiko ir jo šeimos integracijos į visuomenę. Organizacija įvairiapusiškai padeda šeimoms auginančioms negalią turinčius vaikus, bendrauja ir bendradarbiauja su Lietuvos bei užsienio visuomeninėmis organizacijomis, atsakingomis valdžios institucijomis, teikia reabilitacijos paslaugas.

„Lietuvoje negalią turinčių vaikų – daugiau nei 30 tūkstančių, o naujai negalia kiekvieną dieną nustatoma vidutiniškai šešiems vaikams. Labdaros ir paramos fondas „Algojimas“, padedantis šiems vaikams ir jų šeimoms, šiemet minės savo veiklos dešimtmetį. Kartu mes galim viską, todėl labai prašome prisidėti!“, - sakė „Algojimas“ vadovė ir steigėja Aušra Stančikienė.

„Rimi“ nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, globos namams, neįgaliesiems. 

 

 

 

 


Populiarūs straipsniai