Nuo šiol lojaliausių pirkėjų gimtadieniai nepraeis be gardžių RIMI tortų ir pyragų

2011 m. Lapkritis 02 d.
Nuo lapkričio 1 dienos „Rimi Lietuva“ pradėjo vykdyti ypatingą akciją, skirtą visiems Mano RIMI lojalumo kortelių turėtojams. Nuo šiol kiekvienam, švenčiančiam savo gimtadenį, RIMI prekybos centruose bus taikoma net 20 proc. nuolaida visiems tortams ir pyragams.
 
Mano RIMI kortelių turėtojai, kurie anketose yra nurodę savo elektroninio pašto adresą ar mobilaus telefono numerį bei sutikę gauti RIMI naujienas, prieš pat savo gimtadienį gaus informaciją apie tai, jog visuose RIMI prekybos centruose, pateikę asmeninę Mano RIMI kortelę, galės nusipirkti tortų ir pyragų su nuolaida. Šių gardžių kepinių gimtadienius švenčiantys RIMI pirkėjai galės įsigyti ne tik šventinę dieną, tačiau ir dieną prieš bei dieną po.
 
Praleisti puikią progą įsigyti gimtadieninį tortą nebus lengva, nes visa informacija apie šią ypatingą galimybę taip pat bus spausdinama ant prekių pirkimo kvito. Todėl net apie šią akciją nežinantys pirkėjai bus informuoti kasoje.
 
Akcijos taip pat pradedamos vykdyti RIMI prekybos centruose Latvijoje bei Estijoje. Taigi, jei pirkėjas viešės kitoje Baltijos šalyje, su jam priklausančia Mano RIMI kortele, jis galės pasinaudoti toje šalyje galiojančia nuolaida. Tuo tarpu Latvija savo lojalius pirkėjus džiugins ne tik per gimtadienį, bet ir vardo dienos proga.
 
RIMI yra pirmasis prekybos tinklas Lietuvoje, pradėjęs vykdyti tokią išskirtinę akciją savo ištikimiausiems pirkėjams. Tokiu būdu RIMI nori atsidėkoti savo pirkėjams už jų lojalumą ir parodyti išskirtinį dėmesį jiems ypač svarbią dieną.

Populiarūs straipsniai