Nuo lapkričio 1d. keičiasi kai kurių „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

2023 m. Spalis 30 d.
Nuo lapkričio 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas. 

Iš viso pokyčiai įsigalios 4 tinklo parduotuvėse Vilniuje, o likusios ir toliau dirbs įprastais grafikais. Anot „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, toks pokytis vykdomas atsižvelgiant į pirkėjų srautus rudens bei žiemos sezonais. 


„Artėja tamsusis metų sezonas, tad siekiame užtikrinti, kad mūsų parduotuvės atlieptų klientų poreikius bei pageidavimus. Parduotuvių darbo laiką koreguojame pagal nuolat stebimas apsipirkimo tendencijas, kurios žiemą skiriasi nuo įprastų“, – sako „Rimi Lietuva“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.


Vasarą buvo įprasta į parduotuves užsukti vėliau, tačiau artėjant žiemai ankstaus ryto ir vėlaus vakaro valandomis pirkėjų srautai mažėja. Nors dauguma „Rimi“ parduotuvių ir toliau dirbs kaip įprasta, atsižvelgiant į sezoninius pokyčius, sekmadieniais nuo 21:00 val. užsidarys dvi Vilniuje esančios parduotuvės: adresu Vikingų g. 3 ir Senasis Ukmergės kl. 46 A.


Šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 9:00 val. pradės dirbti Vilniaus Panerių mikrorajone įsikūrusi „Rimi“ (Lentvario g. 61a) parduotuvė, abi savaitgalio dienas ši parduotuvė duris užvers viena valanda anksčiau – nuo 21 val.


Darbo dienomis bei šeštadieniais valanda vėliau nei įprastai, nuo 8:00 val., duris atvers Vilniaus Naujosios Vilnios mikrorajone įsikūrusi „Rimi“ (Šiaurės g. 37) parduotuvė. Sekmadieniais ji pradės dirbti įprastu laiku – nuo 9 val.


Kaip teigia prekybos centrų valdymo vadovė, svarbu kasdien užtikrinti sklandų visų „Rimi“ tinklo parduotuvių veikimą, todėl, atėjus naujam sezonui, norima atsižvelgti į pirkėjų įpročius ir prie jų prisitaikyti.


„Mūsų siekiamybė – kad kiekvienas pirkėjas „Rimi“ parduotuvėje apsipirktų be trikdžių ir iš jos išeitų puikios nuotaikos, be to, norintiems patogiai apsipirkti visada yra galimybė pasinaudoti elektroninės „Rimi“ parduotuvės www.rimi.lt paslaugomis. Čia rasite ne tik pigių, bet ir sveikatai palankių bei skanių produktų. Ir toliau stebėsime situaciją rinkoje ir besikeičiančius pirkėjų poreikius, atsižvelgdami į tai atitinkamai organizuosime mūsų parduotuvių darbą“, – sako I. Miklienė.


Šiuo metu Lietuvoje veikia 86 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.
 

 


Populiarūs straipsniai