Net mažiausias sprendimas lemia

2016 m. Sausis 18 d.

RIMI skatina tapti atsakingesniais ir prisidėti prie aplinkosaugos – juk net mažiausias sprendimas lemia. Aplinkos švarinimo akciją, siekiant sumažinti plastikinių maišelių naudojimą šalyje, RIMI skelbia jau dabar.

Kviečiame savo pirkėjus plastikinius prekių maišelius keisti ekologiškomis alternatyvomis – popieriniais ar daugkartinio naudojimo pirkinių krepšiais.

„Norime pavasarį pasitikti švaresnėje šalyje, todėl skatiname pirkėjus rinktis ekologiškesnę pakuotę pirkiniams. Sumažinome popierinių maišelių kainą visuose prekybos centruose, tad dabar ekologišką popierinį maišelį pirkiniams bus galima įsigyti už tokią pačią kainą kaip plastikinį. Tikimės, kad šis mūsų žingsnis padidins ekologiškos pakuotės patrauklumą ir motyvuos pirkėjus vartoti atsakingai“, – sakė RIMI ryšių su visuomene vadovė Giedrė Bielskytė.

RIMI taip pat paskelbė akciją, kurios metu pirkėjai, perkantys už 20 Eur ir didesnę sumą daugkartinio naudojimo prekių krepšelius galės įsigyti perpus pigiau.

Aplinkos ministerijos Atliekų departamento atlikta plastikinių maišelių sunaudojimo mūsų šalyje analizė parodė, kad pernai vienam gyventojui teko 39 pirkinių maišeliai.


Populiarūs straipsniai