Nepritekliuje gyvenantiems vaikams – daugiau nei 7 tūkst. litrų vasaros deserto

2016 m. Liepa 15 d.

Birželį vykusios ledų akcijos metu „Rimi Lietuva“ pirkėjai įsigijo net 7225 litrus RIMI ledų. Tokį patį ledų kiekį prekybos tinklas padovanos visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamiems vaikams visoje Lietuvoje. Viename iš šių centrų apsilankė, su vaikais bendravo ir ledus kartu su jais valgė ir humoristas, televizijos viktorinos „Kas ir kodėl“ vedėjas Paulius Ambrazevičius.

 „Aplankyti vaikų į „Gelbėkit vaikus“ dienos centrą vykau pirmą kartą. Nors vaikų šiame centre nebuvo daug, tačiau kartu praleidome labai smagią ir jaukią popietę valgant ledus, kalbant apie savo mėgstamiausias veiklas, svajones. Nors iš pradžių, kai dalinau ledus, jie nedrąsiai prašė vieno ar kito skonio, pabaigoje jau visiškai įsidrąsino. Dienos centrą lanko labai malonūs ir draugiški vaikai – susitikimo pabaigoje jie mus nustebino įteikdami dovanas – rankų darbo popierines gėles“, – įspūdžiais dalinasi Paulius Ambrazevičius.

„Su „Gelbėkit vaikus“ organizacija draugaujame jau seniai. Jiems, žinoma, nuolat reikalinga rimta pagalba, susijusi su dienos centrų atidarymais, maisto parama, priemonėmis ugdymui ir pan., tačiau šį kartą norėjome prisiminti ir tokius kasdienius, mažus siurprizus kaip ledai, kurie kiekvienam vaikui yra tikras vasaros malonumas. Smagu, kad net ir mažais siurprizais galime pasaldinti jų vasaros dienas. Tiesa, tik paskelbus apie ledų akciją į „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus kreipėsi ir daugiau geradarių, kurie atskubėjo pas vaikus su ledų dėžėmis. Džiugu, kad dar vykstant akcijai vaikai jau mėgavosi ledais“, sako Giedrė Bielskytė, „Rimi Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė.

32 „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus lanko daugiau nei 700 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, praleisti laisvalaikį.

 

                                                                             


Populiarūs straipsniai