Nedideliuose miesteliuose populiarėja mažų kainų parduotuvės

2008 m. Kovas 13 d.
Šiandien Jurbarke buvo atidaryta mažų kainų parduotuvė „Supernetto“, priklausanti sparčiausiai augančiam mažmeninės prekybos tinklui šalyje „Rimi Lietuva“. Tai pirmoji įmonei „Rimi Lietuva“ priklausanti parduotuvė šiame mieste. Naujasis „Supernetto“ įsikūręs centrinėje Jurbarko dalyje, Dariaus ir Girėno g. 77, greta miesto savivaldybės ir banko.
 
„Numatėme sparčią plėtrą mažesniuose Lietuvos miestuose ir manome, kad mūsų nustatyta strategija turėtų pasiteisinti. Nedideliuose šalies miestuose, kuriuose nedarbo lygis, kaip žinia, yra žymiai aukštesnis nei didmiesčiuose, žmonių pajamos yra mažesnės. Todėl siekiame, kad mažų kainų parduotuvėmis ir mūsų garantuojama produktų kokybe galėtų naudotis kuo daugiau šalies gyventojų“, - sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
„Supernetto“ – tai nedidelės, tačiau talpios, modernaus dizaino, kruopščiai atrinktų kasdieninių prekių, ypač žemų kainų parduotuvės. Dauguma prekių šio tinklo parduotuvėms užsakomos tiesiai iš gamintojų, todėl pirkėjams galima pasiūlyti geros kokybės produktų už ypač mažą kainą. Šios parduotuvės yra skirtos kasdieniniam apsipirkimui, jose galima išsirinkti būtiniausias prekes, negaištant brangaus laiko.
 
„Rimi Baltic“ valdomam ypač mažų kainų parduotuvių tinklui, kuris yra vienas didžiausių Baltijos šalyse, iš viso priklauso 127 tokio tipo parduotuvių. Lietuvoje ir Latvijoje šios parduotuvės žinomos „Supernetto“, o Estijoje – „Säästumarket“ pavadinimu.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 57 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
 

Populiarūs straipsniai