Naujovė RIMI pirkėjams – galimybė kaupti virtualius „lipdukus“

2016 m. Vasaris 09 d.

Prekybos centras RIMI savo pirkėjams pristatė naują, patogią ir aplinkai draugišką naujovę. Nuo šiol pirkėjai galės kaupti ne tik popierinius, už pirkinius gautus lipdukus, bet turės galimybę pasirinkti naują jų formą – virtualius „lipdukus“, kurie bus kaupiami RIMI lojalumo kortelėje. Ši galimybė pristatyta visose Baltijos šalyse esančiose tinklo parduotuvėse Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

 „Klientų patogumui nuo sausio mėnesio nusprendėme įdiegti virtualius „lipdukus“. Klientams nebereikės gaišti laiko ir klijuoti lipdukų į popierinę knygutę, pirkėjai jų nepames, palengvės ir parduotuvių kasininkų darbas. Taip pat virtualūs „lipdukai“ leis prekybos centrui prisidėti ir prie aplinkos taršos mažinimo. Visi už pirkinius sukaupti virtualūs „lipdukai“ atsiras „Mano RIMI“ kortelėje, kuri yra puikus būdas viską turėti vienoje vietoje – kaupti ar nuskaityti pinigus, tikrinti asmeninius pasiūlymus terminale ar kaupti naujuosius akcijų „lipdukus“, – sako „RIMI Baltic“ Verslo vystymo vadovė Gundega Martinsone.

Klientai, norintys pradėti rinkti virtualius „lipdukus“, turi pasikeisti lipdukų rinkimo būdą „Mano RIMI“ kortelių terminale, „Mano RIMI“ internetiniame puslapyje, o jei kiltų klausimų –  jie visada gali skambinti į RIMI klientų aptarnavimo liniją. Sukauptas virtualių „lipdukų“ kiekis perbraukus lojalumo kortele bus matomas kasų ekranuose ir pirkimo kvituose. Nusprendus pakeisti lipdukų kaupimo formą ir rinkti virtualius „lipdukus“, klientai negalės perkelti popierinių lipdukų į virtualius ar pakeisti virtualių „lipdukų“ į popierinius. Šiuo metu už virtualius „lipdukus“ RIMI pirkėjai gali įsigyti garsaus poilsio prekių gamintojo „Hi-Tec“ prekių. Už pirkinius lipdukai RIMI parduotuvėse bus dalinami iki š. m. birželio 13 d., o į laisvalaikio prekes keičiami iki birželio 27 dienos.

 


Populiarūs straipsniai