Naujoji RIMI atidaryta Kaune, didžiausioje autobusų stotyje Lietuvoje

2017 m. Sausis 24 d.

Antradienį, sausio 24 d.,  po daugiau nei metus trukusių statybų oficialiai atidaryta Kauno autobusų stotis. Autobusų stoties prekybos pasaže didžiausią dalį užima naujasis mažmeninės prekybos centras „Rimi Hypermarket“. Net 2000 kv. m. parduotuvėje pirkėjai atpažins moderniai integruotą senąjį pastatą, išsaugotas jo konstrukcijas, kurios puošia ir RIMI kepyklos sieną.

Naujoje RIMI pirkėjų patogumui įrengtos savitarnos kasos, išplėsta užkandžių zona, itin reikalinga keliaujantiems autobusais ir ieškantiems greito užkandžio. Čia reikalingas prekes atras ir kiekvienas autobusų stoties lankytojas, norintis ir užkąsti, ir apsipirkti.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie infrastruktūrinių Kauno miesto pokyčių. Manome, kad įspūdinga autobusų stotis su joje veikiančia RIMI kiekvienam suteiks galimybę atsipūsti tarp kelių ir bus populiari vieta apsipirkti. Šviežias maistas už gerą kainą, užkandžiai, geras aptarnavimas, erdvus išplanavimas – visa tai, kuo garsėja RIMI, buvo perkelta ir į šį pastatą“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl.

Autobusų stoties prekybos pasaže taip pat bus galima rasti kavos kavinę „Vero Cafe“, pirmąją Kaune „Subway“ užkandinę, kepyklą, mobiliojo ryšio paslaugų teikėjus „Bitė“ ir „Tele2“. Gretimai įsikūrė ir grožio salonas, batų, juvelyrikos, kosmetikos parduotuvės, knygynas bei kitos parduotuvės ir užkandinės.

„Nauja stotis ne tik gražesnė ar modernesnė, bet ir informatyvesnė. Keleiviai galės  lengviau sužinoti norimą informaciją apie atvykstantį ar išvykstantį autobusą. Visa informacija pateikiama realiu laiku. Drąsiai galime teigti, kad rekonstruota Kauno autobusų stotis yra moderniausia ne tik Lietuvoje, bet ir rytų Europoje “, - kalbėjo UAB „Kautra” generalinis direktorius L. Skardžiukas.

Norintiems atvykti į prekybos centrą automobiliu, įrengta požeminė automobilių parkavimo aikštelė, kurioje nemokamai stovėti galima 2 val. Čia pirkėjai ras taromatą. Į autobusų stotį ir RIMI prekybos centrą galima patekti ir suremontuota požemine perėja, kurioje įrengtas liftas neįgaliesiems.

Tai pirmoji RIMI parduotuvė atidaryta šiais metais. Skaičiuojama, kad per parą Kauno autobusų stotyje apsilanko per 10 tūkst. žmonių.  

 

 


Populiarūs straipsniai