Naujoje Trakų autobusų stotyje įsikūrė „Rimi“ – pirkėjams pasiūlys fizinės ir virtualios parduotuvės patogumus

2022 m. Lapkritis 17 d.
Naujame Trakų autobusų stoties pastate duris atvėrė pirmoji „Rimi“ parduotuvė šiame mieste.

„Super market“ formato prekybos centras įsikūrė prie intensyvaus transporto žiedo, todėl parduotuvėje bus galima patogiai apsipirkti ne tik Trakų gyventojams, bet ir pro šalį vykstantiems ar į kurortą užsukantiems žmonėms. Tai jau antroji nauja „Rimi“ parduotuvė  šiemet, o iki metų pabaigos bus atidaryti dar du prekybos centrai kituose Vilniaus regiono miestuose.

„Rimi“ – didžiausia parduotuvė Trakuose

Net 2300 kv. metrų ploto prekybos centras tampa didžiausia apsipirkimo vieta mieste, kuri dirbs visomis savaitės dienomis nuo 8 iki 22 valandos.

„Dažnai sulaukdavome klausimų, kada „Rimi“ įsikurs Trakuose, tad džiaugiamės pagaliau dalindamiesi šia žinia ir miesto gyventojams bei svečiams pristatydami mūsų populiariausią parduotuvės formatą. Naujajame prekybos centre dirbs net 28 žmonių komanda – visi jie vietiniai gyventojai iš Trakų apylinkių. Kaip ir kituose „Rimi“ prekybos centruose, kur įdarbinami nuo karo Ukrainoje bėgantys žmonės, čia savo karjerą pradėjo viena ukrainietė. Visi darbuotojai turės galimybę mokytis iš tarptautinę patirtį „Amazon“ el. parduotuvėje įgavusio parduotuvės vadovo, norinčio dalintis savo žiniomis“, – teigia „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

Nauja Rimi parduotuvė Trakuose

Naujoje parduotuvėje „Rimi Trakai“ galima rasti visus produktus, kuriuos šio tinklo pirkėjai dažniausiai įsideda į savo pirkinių krepšelį. Salėje įrengtos 3 savitarnos kasos, pirkėjų patogumui įrengtas sušių baras, kavos aparatas, bus galima nusipirkti šviežių bandelių, „karštojoje vitrinoje“ pasirinkti sumuštinių, o vasarą – šašlykų. Tai aktualu norintiems tiek paiškylauti turistams, tiek vietiniams skubantiems žmonėms.

Trakų gyventojai bei svečiai galės pasinaudoti ir patogia fizinės bei elektroninės „Rimi.lt“ parduotuvės integracija: prekes užsisakius virtualiai, jas bus galima rinktis iš gausaus „Hyper Rimi“ asortimento, o atsiimti – parduotuvėje šalia namų. Pirkėjai, negaišdami laiko parduotuvėje ar nenorėdami derintis prie kurjerio grafiko, užsakytas prekes galės atsiimti ir „Rimi Drive“ vietoje.

Kasdienius reikalus galės susitvarkyti vienoje vietoje

„Sieksime, kad kartą užsukę ir su asortimentu susipažinę žmonės taptų mūsų nuolatiniais klientais, tad per atidarymą nemokamai dalinsime „Rimi“ lojalumo korteles. Pagal klientų apsipirkimų istoriją jiems bus siūlomos asmeninės nuolaidos, kurios šalia teminių, savaitinių, kategorijų ir kitų akcijų leis savo pirkinių krepšelį suformuoti išties ekonomiškai, – sako prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.  Be to, parduotuvėje bus galima susitvarkyti ir savo kasdienius reikalus – „Perlo“ terminale išsigryninti pinigus, susimokėti komunalinius mokesčius, o šalia esančiame atsinaujinusiame „Lietuvos pašto“ skyriuje – patogiai išsiųsti siuntas ar atsiimti pensiją.“

Prekybos centre taip pat veiks veterinarijos prekių parduotuvė „VET1“, kavinė-parduotuvė „Alynas“, gėlių parduotuvėlė „Gėlės“, telekomunikacijų bendrovė „Bitė“ ir „Benu vaistinė“.

Nauja Rimi parduotuvė Trakuose

Šalia pastato taip pat įrengta erdvi aikštelė su 102 nemokamomis vietomis automobiliams. Čia stabtelti ir apsipirkti galės keliautojai, atvažiavę pasigėrėti Trakų apylinkių gamta bei istoriniais objektais. Be to, šalia prekybos centro savivaldybės iniciatyva įrengtas pažintinis takas, vedantis iki Trakų pilies.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 81 mažmeninės prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvės bei e. parduotuvė „Rimi.lt“. Bendrovėje dirba beveik 3 300 darbuotojų. „Rimi Lietuva“ yra Švedijos mažmenininkui „ICA Gruppen“ priklausančios dukterinės įmonės „Rimi Baltic“ dalis. „ICA Gruppen“ – pirmaujanti mažmeninės prekybos kompanija Šiaurės regione, daugiausia dėmesio skirianti maistui ir sveikatai.


Populiarūs straipsniai