Naujieji „Rimi Lietuva“ dovanų kuponai suteiks daugiau pasirinkimo laisvės

2008 m. Gegužė 19 d.
Sparčiai šalyje besiplečiantis mažmeninės prekybos centrų tinklas „Rimi Lietuva“ pradeda platinti naujus nefiksuotos sumos dovanų čekius „Tavo norams“. Įgyvendinus šį rinkodaros sumanymą, pirkėjams nereikės ilgai galvoti, ką padovanoti savo artimam žmogui ar kolegai –  tai gali būti puiki idėja neįprastos vertės dovanai.
 
„Lietuvos pirkėjai jau prieš kurį laiką pamėgo dovanų kuponus, tad nusprendėme, kad būtina patobulinti šią paslaugą ir savo klientams suteikti dar daugiau pasirinkimo laisvės – nedaryti jokių apribojimų kuponų sumai. Manome, kad dėl šio sprendimo dovanų kuponus „Rimi“ prekybos centrų pirkėjai rinksis dar mieliau“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
„Rimi Lietuva“ pirmoji šalyje klientams pasiūlė nefiksuotos sumos dovanų čekius: iki šiol Lietuvos parduotuvėse ir prekybos centruose klientams būdavo siūlomi tam tikro fiksuoto dydžio dovanų kuponai – 20, 50, 100 Lt ar pan. Tačiau nuo šiol „Rimi Lietuva“ pirkėjai, įsigysiantys naujuosius dovanų čekius „Tavo norams“, galės pasirinkti bet kokią sumą, pvz. 29,31 Lt, – svarbu, kad ji nebūtų mažesnė nei 20 litų.
 
Naujuosius dovanų čekius pirkėjai galės įsigyti „Rimi“ prekybos centrų kasose. Dovanų čekiai nebus keičiami į pinigus ir nepanaudota suma pinigais išmokama nebus. Jeigu prekės vertė viršys kupone nurodytą sumą, už ją bus galima papildomai sumokėti. Už naujuosius „Rimi“ dovanų kuponus nebus galima įsigyti tabako gaminių, o esant antspaudui PRIZAS – įsigyti alkoholio (įskaitant alų) ir tabako gaminių.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 58 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 23 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai