„Naujasis Nevėžis“ ir RIMI pasirūpino gardžiais vaikų pusryčiais

2014 m. Balandis 01 d.
Sausų pusryčių „Oho!“ gamintojas „Naujasis Nevėžis“ kartu su RIMI sunkiau gyventiems vaikams nutarė praskaidrinti dienos pradžią ir visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“ padovanojo 221 kg sausų pusryčių.
 
„Puikiai žinome, kad „Gelbėkit vaikus“ daro viską, kad jų globotinių kasdienybė būtų kiek įmanoma gražesnė. Tačiau taip pat žinome, jog ne visuomet yra galimybių šiuos vaikučius palepinti skaniais ir kokybiškais pusryčiais. Labai džiaugiamės, kad „Naujasis Nevėžis“ prisijungė prie jau nebe pirmi metai mūsų teikiamos paramos organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Tikimės, kad „Oho!“ sausi pusryčiai šiems vaikams taps puikia dienos pradžia“, - sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė. 
 
Apie VO „Gelbėkit vaikus“:
1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.
 
„Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje šiuo metu kuruoja 30 vaikų dienos centrų, kuriuos lanko apie 700 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, praleisti laisvalaikį. 
 

Populiarūs straipsniai