Naujas „Rimi Lietuva“ vadovas: atėjau sustiprinti sėkmingai veikiančią bendrovę

2013 m. Rugsėjis 03 d.
Mažmeninės prekybos tinklui „Rimi Lietuva“ nuo praėjusios savaitės ėmė vadovauti švedas Per Dahl. Naujasis „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius įvairiuose bendrovės ICA, kuriai priklauso „Rimi Lietuva“, padaliniuose dirba jau 7 metus, yra sukaupęs patirties komercijos, finansų ir verslo valdymo srityse.
 
Naujojo „Rimi Lietuva“ generalinio direktorius svarbiausias tikslas – išlaikyti ir sustiprinti teisingai pasirinktą „Rimi Lietuva” plėtojimo kryptį.
 
„Atėjau vadovauti sėkmingai veikiančiai bendrovei, vykdančiai planus ir turinčiai didžiulį partnerių bei klientų pasitikėjimą. Mano tikslas – šį pasitikėjimą tik didinti, spartinant planų įgyvendinimą bei RIMI tinklo plėtrą. Kiek spėjau susipažinti su verslo aplinka, tam turime tinkamą pagrindą ir visas galimybes: įdomią mažmeninės prekybos rinką Lietuvoje, profesionalią „Rimi Lietuva“ komandą bei lojalius pirkėjus. Todėl esu tikras, kad jau kitąmet Lietuvoje bus daugiau RIMI prekybos centrų“, - teigia Per Dahl.
 
Per Dahl bendrovėje ICA iki šiol buvo atsakingas už 700 „ICA Narra“ formato parduotuvių Švedijoje. Prieš tai jis vadovavo ICA verslo kontrolei, o dar anksčiau dirbo ICA asortimento ir tiekimo skyriuose.
 
Prieš pradedant dirbti ICA, Per Dahl jau buvo sukaupęs 9 metų darbo patirtį valdymo konsultavimo srityse Londone, Stokholme ir Singapūre. Įvairiose srityse įgytas tarptautines žinias jis pritaikys „Rimi Lietuva“ veikloje.
 
Naujasis „Rimi Lietuva“ vadovas yra įgijęs Verslo administravimo magistro laipsnį Stokholmo Ekonomikos mokykloje („Stockholm School of Economics“), yra vedęs, turi tris vaikus.
 
Per Dahl „Rimi Lietuva“ vadovo poste pakeitė Christian Wijkstrom, mažmeninės prekybos tinklui vadovavusį 2010-2013 m.

Populiarūs straipsniai