Naujas būdas skirti paramą: aukoti bus galima ir RIMI taromatuose

2016 m. Sausis 22 d.

RIMI pirkėjai vis dažniau ir gausiau aukoja stokojantiems šalies gyventojams. Paramos programos tampa vis populiaresnės, ieškoma ir patrauklesnių aukojimo formų. Vien praėjusiais metais RIMI kartu su savo pirkėjais nevyriausybinėms organizacijoms „Maisto bankas“ ir „Gelbėkit vaikus“ paaukojo beveik pusę milijono eurų – tris kartus daugiau nei 2014-aisiais! Šį pavasarį RIMI pristatys ir naują aukojimo būdą – per prekybos centruose diegiamus taromatus. Pirkėjai turės galimybę paskirti depozito užstato lėšas labdaros ir paramos fondui „Algojimas“.

„Matydami paramos rezultatus nevyriausybinėms organizacijoms negalime atsidžiaugti mūsų pirkėjų dosnumu ir atsakingumu. Aukojimas stokojantiems jau tapo neatsiejama vartojimo dalimi. Džiaugiamės, kad paramos kultūra bent jau tarp mūsų pirkėjų nenusileidžia vakarų Europos valstybėms. Kiekvienais metais ieškome naujų galimybių pirkėjams palengvinti aukojimo procesą ir pasiūlyti skirtingų paramos formų“, sakė RIMI vadovas Per Dahl.

2015-aisiais „Maisto bankui“ RIMI paaukojo beveik 481 tūkst. eurų. Daugiau nei 124 tūkst. Eur per metus skyrė pirkėjai, dovanoję produktus pavasarinėje bei rudeninėje „Maisto banko“ akcijose, taip pat aukoję organizacijos produktų talpyklose RIMI parduotuvėse. Daugiau nei 350 tūkst. Eur paaukojo RIMI, perdavę organizacijai paskutinės dienos galiojimo produktus.

„Pernai reikšmingai išplėtėme bendradarbiavimo apimtis dabar surinkti paskutinės dienos galiojimo produktų važiuojame jau į 30 Hyper formato RIMI parduotuvių. Smagu, kad dabar nepasiturintiems galime paaukoti ne tik duonos ar pieno produktų, bet ir pyragų, konditerijos gaminių – jais ypač džiaugiasi vaikus prižiūrinčios socialinės organizacijos ir nepasiturinčios šeimos“,  sako „Maisto banko“ vadovė Kristina Tylaitė.

Organizacijai „Gelbėkit vaikus“ praėjusiais metais paaukota beveik 9500 Eur. Tai – dvigubai didesnė suma nei 2014 metais. Didžioji dalis paramos surinkta RIMI terminaluose (beveik 7 tūkst. Eur), pirkėjams skyrus 25 proc., 50 proc., 75 proc. arba 100 proc. nuo lojalumo kortelėje sukauptų pinigų. Dosniau nei užpernai pirkėjai aukojo ir „Gelbėkit vaikus“ šulinėliuose.

„Gelbėkit vaikus“ Generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė džiaugėsi, kad bendradarbiavimas su RIMI užtikrina paramos ir organizacijos veiklos tęstinumą. „Mūsų globojamus 33 vaikų dienos centrus kiekvieną dieną lanko virš 700 nepritekliuje gyvenančių vaikų visoje Lietuvoje. Centre vaikai gauna šilto maisto, gali ramiai paruošti pamokas, ugdomi jų socialiniai įgūdžiai, suteikiama emocinė ir psichologinė pagalba, vasarą vaikai turi galimybę nuvažiuoti į stovyklas. Esame be galo dėkingi kiekvienam RIMI pirkėjui už paaukotas lėšas“, – teigė R. Dičpetrienė.


Populiarūs straipsniai