Naujame prekybos parke duris atvėrė moderniausia RIMI parduotuvė Vilniuje

2014 m. Kovas 20 d.
Šiandien vakarinėje Vilniaus dalyje, Ukmergės ir Bieliūnų gatvių sankirtoje, duris vilniečiams atvėrė naujas prekybos parkas „DomusPro“. Čia po vienu stogu atsidarė daugiau nei 20 parduotuvių, tarp kurių ir moderniausias mieste „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. 
 
Naujoji RIMI, kurios plotas siekia daugiau nei 4800 kv.m., pasižymės „Hypermarket“ formatui būdingu erdvumu, plačiu kasdienių ir šviežių prekių asortimentu, į pirkėjų patogumą orientuotu prekių išdėstymu bei aplinkai draugiškais sprendimais - energiją taupančia naujo tipo apšvietimo sistema bei inovatyvia ir aplinkai draugiška šaldymo sistema. 
 
„Pirkėjams čia siūlysime šviežią ir skanų maistą bei produktus, patrauklias kainas, malonų aptarnavimą ir taip pat asmeninius pasiūlymus su lojalumo kortelėmis. Neabejoju, kad naujoji mūsų parduotuvė patiks kaimynystėje gyvenantiems vilniečiams, taip pat savaitgalio apsipirkimus planuojantiems aplinkinių rajonų bei priemiesčių gyventojams, o mūsų kulinarijos ir konditerijos gaminius įvertins kokybiško maisto gerbėjai“, – sakė „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Per Dahl. 
 
Parduotuvėje veiks mėsinė, kepykla bei kulinarijos skyrius. Pirkėjai galės įsigyti RIMI kulinarų paruoštų patiekalų pietums biure ar vakarienei namuose, taip pat ką tik iškeptos duonos ar bandelių. 
 
„DomusPro“ prekybos parke duris atvėrusi RIMI yra 15-oji, pati moderniausia tinklo parduotuvė Vilniuje. Kokybišką  aptarnavimą joje užtikrins 100 darbuotojų komanda. 
 
Anot naująjį prekybos parką atidariusios įmonės „TK Development Lietuva“ generalinio direktoriaus Rapolo Latvio, prekybos parkas buvo statomas taip, kad būtų kuo patogesnis ir jaukesnis visiems juo besinaudojantiems,  o ypač žmonėms, kurie gyvena visai šalia, kaimynystėje. 
 
Šalia vienos pagrindinių miesto transporto arterijų atsidariusiame „DomusPro“ atsidarė daugiau nei 20 maisto prekių, juvelyrikos, kosmetikos ir parfumerijos, optikos bei kitų parduotuvių, kuriose dirba per 200 žmonių. Vienas didžiausių nuomininkų – prekybos tinklas „Rimi Lietuva“. Prekybos parko plotas siekia 7,5 tūkst. kv.m., tačiau po antrojo statybų etapo planuojama,kad jo teritorija išsiplės iki 12 tūkst. kv.m.
 
 

Populiarūs straipsniai