Molėtų RIMI pildė neįgalių vaikų svajones

2017 m. Sausis 03 d.

Prieš Šv. Kalėdas ir Naujuosius metus PC Molėtų darbuotojai kaip ir praėjusiais metais nusprendė išpildyti dvi negalią turinčių vaikų svajones iš Labdaros ir paramos fondo „Algojimas“. Vienas iš vaikų svajojo apie ausines, o kitas – pajodinėti žirgais.

Gruodžio 21 d. PC Molėtų darbuotojai aplankė Marijampolio rajone gyvenantį berniuką, kuris serga Dauno sindromu. Tačiau liga jam netrukdo būti smalsiu ir labai draugišku vaiku. RIMI darbuotojai atvyko aplankyti vaiko kartu su surinktomis dovanomis bei pakvietimais 2 valandas pajodinėti žirgu, kuriuos padovanojo Kairėnų botanikos sodas. Pasivaišinę arbata ir sausainiais ir visi kartu apžiūrėję dovanas darbuotojai išvyko kupini šilumos širdyse. Visų svarbiausia, jų teigimu, – tai šeima ir šilti santykiai.

Tos pačios dienos vakare į PC Molėtų prekybos centrą atsiimti savo dovanų atvyko gausi šeima, kurioje – net keturi besišypsantys vaikai. Atvykę vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo dainas, padovanojo savo ruoštus kalėdinius atvirukus su nuoširdžiais savo palinkėjimais. Šioje šeimoje dar vienam berniukui atiteko RIMI darbuotojų dovana – ausinės.

Abiems berniukams PC Molėtų komanda prie dovanų pridėjo žaislų, piešimo reikmenų, mandarinų bei saldumynų.

Mažmeninės prekybos tinklo RIMI prekybos centrai  visus metus savanoriškai vykdo gerus darbus, kurie padeda kurti geresnę visuomenę, prisideda prie socialiai pažeidžiamų grupių, gyventojų sveikatos ar aplinkos gerovės.


Populiarūs straipsniai