Mažeikiškius į naują RIMI parduotuvę veža nemokamas autobusas

2014 m. Balandis 03 d.
Mažeikių ir aplinkinių miestelių gyventojai Žemaitijos gatvėje įsikūrusį „RIMI Hypermarket“ prekybos centrą nuo šiol gali pasiekti itin paprastai - nuo balandžio mėnesio juos ten kasdien jau veža nemokamas autobusas, kursuojantis 5 kartus per dieną darbo dienomis ir 3 kartus per dieną savaitgaliais. 
 
Mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ užsakyti nuolatinį į „RIMI Hypermarket“ parduotuvę vežantį autobusą nusprendė, siekdamas užtikrinti didesnį patogumą miesto gyventojams.
 
„Siekiame, kad mūsų pirkėjams pasiekti didelį prekybos centrą ir parsivežti pirkinius būtų patogu net ir neturint asmeninės transporto priemonės. Taip pat pagalvojome ir apie šalia esančių miestelių gyventojus - autobusas apvažiuoja net tik visą Mažeikių miestą, bet ir pasiekia Sedą“, - sako „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.
 
Spalvingais lipdukais papuoštas ir iš tolo pastebimas autobusas savo maršrutą pradeda Mažeikių autobusų parke. Jo kelionė nuo autobusų parko iki „RIMI Hypermarket“ trunka maždaug 25 minutes, pakeliui sustojant dar keletoje stotelių. Pasiekęs „RIMI Hypermarket“, autobusas toliau pro Tirkšlius ir Šerkšnėnus važiuoja į Sedą, o iš jos grįžta į Mažeikius. Sedos gyventojams kelionė iki „RIMI Hypermarket“ trunka maždaug pusvalandį. Tuomet autobusas grįžta į autobusų stotį, parveždamas jau apsipirkusius gyventojus, ir čia po kiek laiko vėl pradeda savo kelionę.
 
Kelionė RIMI autobusu, kuris kursuoti pradėjo balandžio 1 d., yra nemokama. Kiekvienoje stotelėje kabo specialūs grafikai su važiavimo laikais. Pirmasis autobusas darbo dienomis stotį palieka 8.00, paskutinis – 20.00 val.
 
Vienas moderniausių Lietuvoje „RIMI Hypermarket“ prekybos centras Mažeikiuose duris atvėrė 2013 m. pabaigoje. Čia kartu su naująja RIMI veikia ir daugiau nei 10 specializuotų parduotuvių bei maitinimo įstaigų: restoranas „La Crepe“, elektronikos tinklo parduotuvė „Euronics“, knygynas „Pegasas“, parduotuvė „Skonis ir kvapas“ ir kt.
 
Įrengdama šią parduotuvę „Rimi Lietuva“ taip pat investavo į miesto infrastruktūros sutvarkymą. Mažeikių miesto gyventojai nuo šiol gali naudotis iš naujo nutiestu, apšviestu 0,5 km ilgio pėsčiųjų ir dviračių taku. 
 

Populiarūs straipsniai