„Mano RIMI“ terminalų aplikacijai - Metų inovacijos titulas

2013 m. Balandis 27 d.

 

Balandžio 18-19 d. sepintąjį kartą Lietuvoje surengtos Progreso konferencijoje „Login“ 2013 m. interneto apdovanojimuose tarp nugalėtojų išgirdome ir RIMI vardą. Kartu su „Metasite Business Solutions“ sukurta „Mano RIMI“ lojalumo kortelių terminalų aplikacija šiemet pelnė Metų inovacijos titulą.
 
Praėjusiais metais specialiai RIMI terminalams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje sukurta aplikacija, arba kitaip tariant, kompiuterinė programa, leido visą RIMI lojalumo sistemą ir jos siūlomus privalumus perkelti į elektroninę erdvę „Mano RIMI“ terminaluose. Čia kiekvienas „Mano RIMI“ kortelės turėtojas, perbraukęs savo kortele, gali pamatyti tik jam skirtus asmeninius kainų pasiūlymus bei juos atsispausdinti. Šie pasiūlymai yra suformuojami, remiantis kiekvieno kortelės turėtojo pirkimų įpročiais. Čia pateikiama ir daugiau lojaliems klientams skirtų pasiūlymų.
 
Šiuos terminalus galima rasti daugiau nei šimte didžiausių RIMI tinklo parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvoje šiais terminalais gali naudotis daugiau nei 800 tūkst. RIMI lojalumo korteles turinčių pirkėjų.
 
„Projekte netrūko techninių išškūkių, apjungiant terminalų įrangą su įvairiomis RIMI vidinėmis informacinėmis sistemomis. Taip pat didžiulį dėmesį skyrėme aukščiausio lygio vartojimo patirčiai sukurti: terminalų aplikacija turi būti patogi ir suprantama visiems RIMI klientams, neatsižvelgiant į jų kompiuterinio raštingumo lygį ar naršymo įpročius“, - sakė „Metasite Business Solutions“ projektų vadovė Gintarė Kučiauskienė.
 
Balsavimas už geriausius metų interneto projektus, judėjimus bei asmenis vyko dviem etapais. Iš pradžių siūlyti nominantus bei už juos balsuoti galėjo visi Lietuvos interneto vartotojai. Antrojo etapo metu vyko uždaras balsavimas – daugiausia internautų simpatijų sulaukusius dalyvius atskirai vertino komisija. Vertindama darbus komisija atsižvelgė į idėjų novatoriškumą bei originalumą, efektyvų pritaikymą, funkcionalumą, pasiektus rezultatus, vizualinį pateikimą ir progreso skatinimą.
 
„Tai, jog už projektą balsavo ne tik komisija, bet ir Lietuvos interneto vartotojai, neleidžia abejoti šių terminalų, skirtų lojaliems RIMI pirkėjams, sėkme ir populiarumu. Labai džiaugiamės galėdami tuo pačiu ir pasiūlyti naudos suteikiančią naujovę savo pirkėjams, ir būti mažmeninės rinkos novatoriais – to visuomet ir siekiame“, - sakė „Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovė Raminta Stanaitytė – Česnulienė.
 

Populiarūs straipsniai