Maisto tinklaraščių autorės dienos centre vaikus mokė kulinarijos paslapčių

2016 m. Balandis 28 d.

Saulėtą trečiadienio popietę NVO „Gelbėkit vaikus“ dienos centras „Duok ranką“ virto tikra kulinarijos studija, kur su organizacijos globojamais vaikais receptais dalinosi ir kulinarijos paslapčių juos mokė RIMI privačios etiketės produktų konkurse dalyvavusios maisto tinklaraščių autorės.

Gavę didelį krepšį maisto produktų, vaikai mokėsi, kaip teisingai iškepti mėsą, kaip patiems pasigaminti naminius spalvotus makaronus ir išsikepti gardžiausius vanilinius varškėčius. Vaikus mokė tinklaraščių Gėrimų ir patiekalų magija”, „Strelka Belka”,  „Širšių lizdas” autorės.

„Džiaugiamės, kad dienos centrus lankantys vaikai įtraukiami į tokias gražias iniciatyvas, kurios jų kasdienybėje – itin svarbios. Jiems ypač svarbus gyvas bendravimas - kiekvienas naujas žmogus jiems atneša naujų idėjų, išmoko naujų dalykų. Su maisto tinklaraščių autorėmis vaikai ne tik paragavo gardaus ir kokybiško maisto, bet ir išmoko, kaip šiuos patiekalus pasigaminti, sužinojo, kaip rašomi internetiniai maisto tinklaraščiai”, – pasakoja Lina Gedmintienė, VO „Gelbėkit vaikus“ dienos centro „Duok ranką“ vadovė.

Šiuo metu vaikų dienos centras „Duok ranką“ dirba su 22 vaikais ir 15 socialiai pažeidžiamų šeimų.

„Su organizacija „Gelbėkit vaikus“ draugaujame jau ne vienerius metus. Tikime, jog net ir mažais darbais, tokiais kaip renginiai vaikų dienos centre, galime sukurti jiems gražesnę dieną. Džiaugiamės, jog prie mūsų iniciatyvos prisijungė ir maisto tinklaraščių autorės. Prisidėti prie geresnės šių vaikų ateities gali ir mūsų prekybos centrų lankytojai, aukodami pinigus prie kasų esančiose aukų dėžutėse bei prekybos centrų terminaluose, skiriant lojalumo kortelėje sukautų pinigų”, – sako „RIMI Lietuva“ Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė

Paaukotos lėšos skiriamos „Gelbėkit vaikus“ organizacijos vykdomai edukacinei veiklai, jos teikiamai psichologinei pagalbai vaikams bei šeimoms, dienos centrų paramai bei individualiam vaikų globojimui pagal kiekvieno poreikį.


Populiarūs straipsniai