Lojalūs RIMI pirkėjai gali paremti „Gelbėkit vaikus“ dienos centrus

2013 m. Gruodis 04 d.

Artėjant žiemos šventėms, mažmeninės prekybos tinklas „Rimi Lietuva“ savo lojaliems pirkėjams suteikia išskirtinę galimybę paremti visuomeninę organizaciją „Gelbėkit vaikus“ ir jų kuruojamų vaikų dienos centrų lankytojus. „Mano RIMI“ lojalumo kortelių turėtojai nuo šiol jau gali pasirinktą sukauptos pinigų sumos dalį reguliariai aukoti vaikams, pasinaudodami „Mano RIMI“ internetine sistema.

RIMI lojalumo kortelių turėtojai, kurių yra daugiau nei 800 tūkst., prisijungę prie RIMI interneto svetainėje esančios „Mano RIMI“ erdvės, gali pasirinkti, ar nori aukoti, ir kokią dalį –  25 proc., 50 proc., 75 proc. ar 100 proc. – iš savo kortelėje sukauptų pinigų norėtų skirti „Gelbėkit vaikus“ kuruojamiems Vaikų dienos centrams. Pasirinkimą galima bet kada pakeisti.

„Labai džiaugiamės užsimezgusia draugyste su RIMI ir tikimės ilgalaikių rezultatų vaikų gerovės stiprinimo srityje. Platus RIMI parduotuvių tinklas, gausus lojalių pirkėjų, bendrą veiklą leis vystyti visoje Lietuvoje, kur įsikūrę mūsų kuruojami Vaikų dienos centrai“, – sako „Gelbėkit vaikus“ direktorė Rasa Dičpetrienė.

Ji sako esanti įsitikinusi, jog šis projektas bus naudingas abiems pusėms – padidins darbuotojų bei pirkėjų pasitikėjimą RIMI, ir padės organizacijai „Gelbėkit vaikus“ mažinti socialinę atskirtį.

„Savo socialinėje veikloje didelį dėmesį skiriame vaikams, siekdami prisidėti prie šviesesnės jų ateities. Pasiūlydami šią naujovę, norime tokią galimybę suteikti ir savo lojaliausiems pirkėjams bei paraginti juos padėti mažiesiems dienos centrų lankytojams, kuriems bet kokia parama yra labai svarbi“, – sako „Rimi Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Raminta Stanaitytė-Česnulienė.

Lojaliausių RIMI pirkėjų paaukoti pinigai bus nuskaičiuojami kiekvieno mėnesio paskutinę dieną ir iškart pervedami į „Gelbėkit vaikus“ sąskaitą. Pinigai bus renkami edukacinės veiklos, skirtos vaikams ir jų šeimoms, organizavimui, psichologinės pagalbos teikimui, reikiamos paramos dienos centrų tęstinumo užtikrinimui, individualiam vaikų globojimui pagal kiekvieno jų poreikį.

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ kuruojamus Vaikų dienos centrus RIMI pirkėjai taip pat gali paremti „Mano RIMI“ kortelių terminaluose ir pinigus mesdami į didžiuosiuose RIMI prekybos centruose esančias aukų dėžutes.

„Gelbėkit vaikus“ šiuo metu kuruoja 30 vaikų dienos centrų, kuriuos lanko apie 700 vaikų iš socialinės rizikos ir itin vargingai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Vaikų dienos centruose vaikai maitinami, jiems suteikiamos galimybės pailsėti, paruošti pamokas, praleisti laisvalaikį.

Unikali internetinė sistema aukojimui sukurta remiantis „Rimi Latvia“ patirtimi. Latvijoje analogiška sistema sėkmingai veikia jau nuo 2012 m. kovo.

Apie VO „Gelbėkit vaikus“:

1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė, nereliginė, už vaiko teises kovojanti visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ šiuo metu turi 21 struktūrinį padalinį 20 Lietuvos miestų ir rajonų. Organizacija vykdo veiklą keturiomis pagrindinėmis kryptimis: smurto prieš vaikus ir vaikų išnaudojimo mažinimas, vaikų socialinio apleistumo ir institualizacijos mažinimas, švietimas vaiko teisių klausimais bei organizacijos pajėgumų ir finansinio stabilumo stiprinimas. „Gelbėkit vaikus“ yra vienintelė organizacija Šiaurės Rytų Europoje, esanti tarptautinės organizacijos „Save the Children“ tikrąja nare.


Populiarūs straipsniai