Įkvėpti Pyragų dienos, „Rimi“ darbuotojai lapkritį paskelbė gerumo mėnesiu

2017 m. Gruodis 08 d.

Lapkričio 6 dieną minimos Pyragų dienos nepraleido ir „Rimi“ darbuotojai. Įkvėpti gražios idėjos, įvairiuose miestuose su kolegomis jie visą mėnesį kepė ir ragavo pyragus, jais vaišino pirkėjus bei vienišus senelius.  

„Tai lyg įžanga į artėjantį Kalėdinį laikotarpį, kai norisi dovanoti šilumą, meilę ir gerumą. Todėl su kolege aplankėme Šv. Juozapo globos namus ir nuvežėme pačių keptą pyragą. Senelių akyse suspindęs džiaugsmas buvo didžiausias atlygis mums“, – džiaugėsi Gitana Filmanavičienė, Panevėžio „Rimi“ darbuotoja.

Pyragų diena džiaugėsi ir Ukmergėje esančios parduotuvės kolektyvas. „Kolegos sunešė pačių įvairiausių pyragų: saldžių, rūgščių, papuoštų, spalvotų ir t.t. Visi kartu vaišinomės, šnekučiavomės, o taip pat nepamiršome ir gerų darbų. Ant stalo prie pyragų buvo padėta taupyklė, į kurią visi norintys galėjo paaukoti organizacijai „Gelbėkit vaikus“. Surinkti pinigai buvo nunešti ir suberti į „Gelbėkit vaikus“ aukų dėžutę, esančią prie kasų“, – pasakojo Ieva Kralikevičiūtė, dirbanti Ukmergės „Rimi“.

Alytuje kolegos prie savo kepto pyrago rinkosi patys ir vaišino juo pirkėjus. Pasak parduotuvės darbuotojos Danguolės Butrimienės, šie buvo maloniai nustebinti, kad „Rimi“ vyksta tokia nuoširdi gerumo akcija.

Kartą per metus, Pyragų dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas skirti geriems darbams. Pyragų diena organizuojama įvairiose organizacijose, mokyklose, darželiuose. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti nepasiturintiems, vienišiems žmonėms, vaikams iš vaikų namų.

„Rimi“ nuolat aktyviai prisideda prie pagalbos ir galimybių suteikimo stokojančioms visuomenės grupėms – vargstančioms šeimoms, vaikų dienos centrams, globos namams, neįgaliesiems. 


Populiarūs straipsniai