Kovo 25–26 dienomis „Rimi“ parduotuvėse vyks „Maisto banko“ akcija

2022 m. Kovas 22 d.
Net 32 „Rimi“ parduotuvėse budės organizacijos savanoriai, dar 11 parduotuvių bus įrengtos patogios aukojimo dėžės. Dalis akcijos metu surinkto maisto bus skirta nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.

Paskutinį kovo mėnesio savaitgalį „Rimi“ kviečia pasitikti gerais darbais – paaukoti maisto produktų 25 ir 26 dienomis (penktadienį ir šeštadienį) vyksiančioje „Maisto banko“ akcijoje. Joje iš viso dalyvaus net 43 „Rimi“ tinklo parduotuvės. Paaukotas maistas pasieks tiek nepasiturinčius Lietuvos gyventojus, tiek nuo karo bėgančius ukrainiečius.

2021 m. „Maisto banko“ rudens akcijos metu „Rimi“ pirkėjai įsigijo ir paaukojo daugiau nei 27 tūkst. vienetų produktų, kurių vertė viršijo 25 tūkst. eurų. Šįkart specialiai šiai akcijai „Rimi“ parduotuvėse atsiras naujas ilgo galiojimo produktų išstatymas, leisiantis lengviau atsirinkti ir pastebėti aukojimui tinkamas prekes, kurių labiausiai reikia maisto stokojantiems žmonėms.

„Rimi“ ir „Maisto bankas“ sėkmingai bendradarbiauja jau ne vienerius metus. „Rimi“ socialiai remtiniems asmenims teikia paramą nurašomais maisto produktais, taip pat ilgo galiojimo maisto produktais. Ukrainos pabėgėliams prekybos tinklas skyrė specialius maisto paketus. „Rimi“ ir toliau stiprina bendradarbiavimą su įvairiomis nevyriausybinėmis paramos organizacijomis, taip pat teikia finansinę paramą patys, skatina tai daryti klientus, suteikdami galimybę aukoti ir fizinėse parduotuvėse, ir elektroninėje parduotuvėje.

Jau trisdešimt antrąjį kartą vykstančios ir žmones iš visos Lietuvos suvienijančios „Maisto banko“ akcijos savanoriai padeda išdalinti maistą mažas pajamas gaunančioms šeimoms ir asmenims, darbo netekusiems žmonėms, neįgaliems ar pagyvenusiems žmonėms, benamiams ir kt. Šiemet dalis paaukoto maisto bus skiriama ir nuo karo bėgantiems Ukrainos piliečiams. Aukojami maisto produktai „Rimi“ parduotuvėse bus renkami kovo 25 d., penktadienį, 15–20 val. ir kovo 26 d., šeštadienį, 10–20 val.


Populiarūs straipsniai