Knygų Kalėdos RIMI - dovana būsimoms kartoms

2015 m. Gruodis 23 d.

Tiesą sako tie, kurie rekomenduoja kalėdines dovanas pakeisti gerais darbais. Materialios dovanos greitai pamirštamos, o gerų darbų prasmė įsirėžia į atmintį visam gyvenimui. Gerus darbus per Kalėdas skatina dovanoti ir RIMI, prisijungusi prie kasmetinės, jau penktą kartą vykstančios kalėdinės akcijos „Knygų Kalėdos“. Akcijos metu pirkėjai skatinami naujas ar jau perskaitytas knygas dovanoti vietos bibliotekoms ar artimiesiems. Šiais metais „Knygų Kalėdų“ tema - jaunimo ir vaikų literatūra. Akciją inicijuoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

„Ši akcija - puiki paskata pirkėjams daugiau dėmesio skirti prasmingoms, išliekamąją vertę turinčioms dovanoms. Prisidedame prie akcijos, skatindami gyventojus įsigyti knygų ir jomis pradžiuginti artimuosius ar paaukoti bibliotekoms, taip pat sumažinome mūsų platinamų knygų kainas. Akcijos metu knygoms taikome 20 procentų nuolaidą, o gruodžio 15 - 28 dienomis knygos atpigs net 30 procentų“, - sakė RIMI Lietuva Viešųjų ryšių vadovė Giedrė Bielskytė.

Akcijoje dalyvauja visos RIMI Hypermarket formato parduotuvės. Akcijos metu galima aukoti ne tik naujos, bet ir perskaitytas knygos.  Jas pirkėjai raginami mesti į šalia kasų esančias akcijos dėžes.


Populiarūs straipsniai