Klaipėdos rajone atidaryta nauja „Rimi Supermarket“

2016 m. Birželis 23 d.

Šiandien, birželio 23 d., Klaipėdos rajone, Slengių kaime, atidaryta 1000 kv. m. ploto „Rimi Supermarket“ parduotuvė. Norintiems apsipirkti Slengių gyventojams nebereikės keliauti iki Klaipėdos centro – tai jie galės padaryti naujojoje RIMI, visai netoli savo namų. Čia jie galės pasirinkti iš gausaus maisto produktų asortimento, gardžiuotis šviežiomis bandelėmis ir duona, taip pat įsigyti reikalingų ne maisto ir higienos prekių. Siekiant užtikrinti produktų kokybę ir šviežumą, Slengių RIMI įrengta moderni, aplinką tausojanti šaldymo sistema.

Pirkėjus PC Slengiai pasitiks 30 darbuotojų komanda. Gyventojų patogumui šalia parduotuvės įrengta 70 parkavimo vietų. Kartu su naująja RIMI duris atvėrė ir „Benu“ vaistinė.

Atidarydama parduotuvę Slengiuose RIMI ne tik suteikę galimybę Slengių gyventojams apsipirkti šalia namų esančioje parduotuvėje, tačiau taip pat žengė žingsnį ir prisidėjo prie gražios Slengių aplinkos puoselėjimo bei infrastruktūros tobulinimo. Ruošiantis parduotuvės atidarymui buvo sutvarkyti parduotuvę supantys keliai bei aplinka, įrengtos saugumo salelės. Tikimasi, kad parduotuvės erdvė taps maža pradžia tolimesnei miestelio plėtrai.


Populiarūs straipsniai