Klaipėdoje įvyko pirmasis SUPERVAIKŲ renginys

2014 m. Gegužė 13 d.
Šeštadienį, gegužės 10 d., Klaipėdos RIMI Hypermarket parduotuvėje (Taikos pr. 64) pirmieji šių metų projekto SUPERVAIKAI dalyviai susipažino su priešpiečių dėžutės ruošimo principais. Į renginį susirinkę vaikai kartu su tėveliais noriai klausėsi Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialisčių patarimų, kaip pasirinkti maistingus ir sveikus produktus, bei susipažino su mitybos piramide. 
 
Vėliau vaikų laukė skanioji dalis: RIMI virtuvės šefė vaikus vaišino priešpiečiams puikiai tinkančiais sveikais užkandžiais bei pasakojo, kaip juos patiems pasigaminti.
 
Išklausius patarimus bei pasistiprinus, RIMI parduotuvės atstovė vaikus ir jų tėvelius pakvietė sudalyvauti linksmoje rungtyje. Kiekvienam dalyviui buvo įteikos tuščios SUPERVAIKŲ priešpiečių dėžutės, kurias jie turėjo kuo skubiau užpildyti sveikais ir maistingais produktais. Užtrukę vos kelias minutes, vaikai grįžo su pilnutėlėmis maisto dėžutėmis, kuriose buvo patys įvairiausi produktai – daržovės, vaisiai, duona, sausainiai, varškės sūreliai, dešra ir netgi saldumynai.    
 
Visi dalyviai buvo apdovanoti pagrindiniais projekto prizais - SUPERVAIKŲ priešpiečių dėžutėmis, kuriose galės kasdien neštis maistą į darželį ar mokyklą.
 

Populiarūs straipsniai