Klaipėdoje atidarytas naujas „Rimi Hypermarket“

2015 m. Birželis 16 d.

Antradienį Klaipėdoje, atnaujinamame prekybos ir pramogų centre „BIG“, atidaryta moderni 2500 kv.m. ploto „RIMI Hypermarket“ parduotuvė. Joje ypatingas dėmesys bus skiriamas ekologiškiems, sveikiems produktams ir patogiam apsipirkimui.

„Tai jau aštuntoji RIMI parduotuvė Klaipėdoje, todėl šio miesto gyventojai gerai mus pažįsta ir yra pamėgę pas mus apsipirkinėti. Šioje parduotuvėje tikimės sulaukti tiek kasdienių prekių ieškančių pirkėjų, tiek tų, kurie planuoja didelius apsipirkimus“, – teigia Peras Dahlas, UAB „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius.

Antra pagal dydį „RIMI Hypermarket“ parduotuvė Klaipėdoje pasižymės dideliu apie 12 tūkst. prekių asortimentu, taip pat plačiu mėsos ir šviežios žuvies pasirinkimu, didele funkcinių produktų be laktozės, glitimo ar cukraus pasiūla. Kulinarijos ir konditerijos skyriuose  bus kepamos šviežios bandelės ir duona, čia taip pat bus siūlomi švieži „Mano dienai“ ženklu pažymėti RIMI virtuvės šefų gaminiai.

Naujojoje RIMI pirkėjams sudaryta galimybė naudotis net trim atskirais įėjimais į parduotuvę. Vienas jų – iš Liubeko gatvės pusės, padės skubantiems taupyti laiką. Parduotuvė pasižymi ir inovatyviais sprendimais – prekybos salėje įrengta energiją taupanti naujo tipo apšvietimo sistema bei moderni, aplinkai draugiška šaldymo sistema.

Malonų aptarnavimą šioje  „RIMI Hypermarket“ parduotuvėje užtikrins 80 prekybos centro darbuotojų.

Daugiau nei 10 metų pietinėje Klaipėdos miesto dalyje pagrindiniu traukos centru esantis prekybos centras „BIG“ šiemet atnaujino trečdalį parduotuvių. „RIMI Hypermarket“ atidarymas žymi pirmojo „BIG“ atnaujinimo etapo pabaigą. Pirmojo etapo metu buvo pertvarkyta 7000 kv.m. iš 20 000 prekybos centro ploto. Išdidinta sporto prekių parduotuvė „Sportland“, atnaujintas „Čili pica“ restoranas, planuojama atidaryti naują sporto ir laisvalaikio prekių zoną, turinčią atskirus, funkcionalius įėjimus iš gatvės pusės.Taip pat ketinama plėsti paslaugų segmentą bei atidaryti keletą Lietuvoje ir Europoje gerai žinomų prekių ženklų parduotuvių.

 


Populiarūs straipsniai