Klaipėdoje atidaryta pirmoji šiemet hyper „Rimi“

2021 m. Kovas 25 d.
Šiandien Klaipėdoje, Vingio g. 31, atidaryta pirmoji šiais metais uostamiestyje ir visoje Lietuvoje hyper formato „Rimi“.

Prekybos centras duris atvėrė visai šalia iki šiol čia veikusios mažesnės „Rimi“ parduotuvės. Matydama poreikį uostamiesčio gyventojams pasiūlyti platesnį prekių asortimentą bei naujausius prekybos sprendimus, „Rimi Lietuva“ į septintą prekybos centrą Klaipėdoje iš viso investavo 1,2 mln. eurų. Jis aplinkiniams gyventojams taip pat atvers galimybę nemokamai statyti automobilius nakties metu ir taip spęs šioje miesto dalyje aktualią parkavimo vietų trūkumo problemą.

Pakeitė daugiau nei 20 metų veikusią parduotuvę

„Klaipėdoje, Vingio gatvėje, iki šiandien veikusi tinklo parduotuvė – viena seniausių visame „Rimi“ prekybos tinkle. Per daugiau nei dvidešimt metų, kai esame šioje uostamiesčio dalyje, tapome tikrais šios miesto dalies bendruomenės nariais – jos gyventojai jau įprato prie mūsų asortimento, vertina kokybę. Intensyviai plečiant tinklą ir investuojant į naujus prekybos sprendimus, jautėme įsipareigojimą juos pristatyti ir mus jau gerai pažįstantiems klaipėdiečiams“, – sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė.

Šiandien duris atvėrusi hyper formato „Rimi“ – 2400 kv. metrų ploto. Joje darbą tęsia senojoje parduotuvėje dirbę darbuotojai, taip pat priimta naujų – iš viso prekybos centre dirba 46 žmonių kolektyvas.

Daugiausia naujų darbuotojų priimta darbui šviežių maisto prekių skyriuje, kuris ne tik didesnis nei senojoje parduotuvėje – jame įdiegti didžiausiose tinklo parduotuvėse, veikiančiose kituose šalies miestuose bei Klaipėdos prekybos ir pramogų centruose, pasiteisinę sprendimai tokie, kaip šviežių salotų ir sušių barai, vietoje kepamos mėsos gaminių savitarnos, šviežios žuvies ledo vitrina. Jos įrengtos taip vadinamoje maisto alėjoje, kurioje pirkėjai taip pat ras platų vaisių ir daržovių, pieno, sveriamos ir fasuotos šviežios mėsos bei žuvies ir jų gaminių pasirinkimą. Tiek šviežio maisto, tiek bakalėjos prekių skyriuose specialių mitybos poreikių turintys pirkėjai jiems skirtas prekes be laktozės, gliuteno, pridėtinio cukraus ir kiaušinių greitai pastebės atitinkamai pažymėtose lentynose.

Naujų darbuotojų „Rimi Lietuva“ šioje Klaipėdos parduotuvėje priėmė ir darbui kasose. Iš viso pirkėjų patogumui prekybos centre įrengta 11 kasų, tarp kurių – penkios savitarnos.

Uostamiesčio gyventojams – nemokamas parkavimas naktį

Kasdien šalia namų parduotuvėje apsilankyti įpratę ir gausesniam apsipirkimui užsuksiantys pirkėjai automobilius galės parkuoti jiems skirtoje 120 vietų aikštelėje. „Patogesnis automobilių statymas – viena priežasčių, paskatinusių ieškoti naujos vietos prekybos centrui bei plėstis. Prie senosios parduotuvės ne visi pirkėjai rasdavo vietos palikti automobilius. Atidarydami naująją parduotuvę pirkėjams atveriame galimybę nemokamai tris valandas saugiai palikti automobilį stovėjimo aikštelėje. Prekybos centro ne darbo metu tai galės daryti visi norintys aplinkiniai gyventojai. Tikimės, jog šis sprendimas padės spręsti šiame rajone aktualią automobilių laikymo problemą“, – sako „Rimi Lietuva“ plėtros vadovė Rosita Kucevičienė.

Pasak jos, analogišką sprendimą „Rimi Lietuva“ šiuo metu įgyvendina ir viename Vilniaus gyvenamųjų rajonų. „Susitarus su pastato nuomotoju, sostinės Pašilaičių mikrorajono gyventojai gali nemokamai statyti ir laikyti automobilius nakties metu šalia ten veikiančios mūsų tinklo parduotuvės. Kol kas nesusidūrėme su piktnaudžiavimo atvejais ar didesniais sunkumais bei tikimės, kad ir uostamiesčio gyventojams šis pasiūlymas bus patrauklus ir patogus“, – sako R. Kucevičienė.

Parkavimo aikštelėje automobilius palikę ir pėstute naująjį „Rimi“ Klaipėdoje pasiekė pirkėjai tuo pačiu galės apsipirkti kitose naujajame prekybos centre duris atvėrusiose parduotuvėse: „Klaipėdos duona“, „Vilniaus alus“, „Viskas žvejybai“, „Crazy Bubble“, „Kika“, taip pat – „Gintarinėje vaistinėje“ ir gėlių salone „Rgėlės“. Šį šeštadienį prekybos centre darbą taip pat pradės „Prezzo“ kepyklėlė, kovo 31 dieną – „Vynoteka“, kai tik leis karantino atlaisvinimai – „Gym Plius“ ir „Aprangos alėja“.

Uostamiestyje šiandien darbą pradėjusi „Rimi“ – ketvirtoji nauja tinklo parduotuvė atidaryta šiemet ir trečia – kovo mėnesį. Vasarį „Rimi“ parduotuvė atidaryta Vilniaus rajone, Bendorėliuose, kovą – Kauno rajone, Domeikavoje, ir sostinėje, daugiafunkciniame komplekse, buvusio Žalgirio stadiono teritorijoje. Iš viso šiais metais „Rimi Lietuva“ numačiusi atidaryti mažiausiai 12 naujų parduotuvių visoje Lietuvoje.


Populiarūs straipsniai