Kėdainių prekybos centruose RIMI besitęsianti vasaros akcija “Džiaukis vasara su RIMI” jau pradžiugino kėdainiškius dovanomis ir prizais

2002 m. Liepa 10 d.
Akcija abiejose Kėdainių RIMI parduotuvėse, esančiose Gegučių bei J.Basanavičiaus gatvėse, prasidėjo per Joninių šventę. Loterijoje dalyvauja kiekvienas pirkėjas RIMI parduotuvėse pirkęs prekių už 20 litų, ant čekio užrašęs vardą, pavardę bei telefoną ir čekį įmetęs į specialią dėžę. Laimėtojai išrenkami kiekvieną dieną. Tik atidarius parduotuvę atsitiktinis RIMI pirkėjas paprašomas ištraukti laiminguosius čekius iš dėžės. Laimėjusio žmogaus vardas ir pavardė iš karto užrašomi parduotuvės vitrinoje. Apie laimėjimą jam pranešama ir asmeniškai. Tokia pat procedūra kartojama ir kiekvieną pirmadienį, renkant laimingąjį praėjusios savaitės pirkėją. Per dvi akcijos savaites jau išdalinti 34 prizai, beveik dvigubai daugiau dar laukia RIMI pirkėjų. Dienos prizai – 20 litų čekis apsipirkti parduotuvėje RIMI, kiekvieną savaitę pirkėjai turi progos laimėti puodų rinkinių, sulčiaspaudžių, grilių, įvairios virtuvinės įrangos, poilsio baldų komplektų ir kt. vertingų daiktų. “Tokią akciją RIMI prekybos centruose organizavome pirmą kartą. Norėjome, kad kuo daugiau kėdainiečių galėtų išbandyti laimę, todėl sugalvojome kuo paprastesnes taisykles. Džiugu, kad nuo pat pirmos dienos pirkėjai labai aktyviai dalyvauja akcijoje. Didelį susidomėjimą, ko gero, lėmė ir tai, kad prizus daliname kiekvieną dieną, o visai netrukus galėsime įteikti ir didžiuosius laimėjimus”, - sakė prekybos centro RIMI direktorius Aidas Aldakauskas. Akcijos “Džiaukis vasara su RIMI” finalas įvyks rugpjūčio 3 dieną. Tuomet paaiškės mėnesio prizų – šaldytuvo ir televizoriaus, bei pagrindinio prizo – 2000 litų vertės čekio apsipirkti RIMI parduotuvėje – laimėtojai. Akciją vainikuos koncertas prie prekybos centro RIMI J.Basanavičiaus gatvėje, kurio metu pasirodys vaikų estradinės muzikos kolektyvas “Šypsena” ir liaudiškos muzikos kapela “Vilainiai”.

Populiarūs straipsniai

Svarbu!

Informaciją apie tai, kokią mažiausią kainą per 30 dienų laikotarpį iki kainos sumažinimo „Rimi“ taikė leidinyje nurodytoms negreitai gendančioms prekėms rasite e. parduotuvėje ir prekybos vietose (atitinkamos prekės kainolapyje).