Kaune - nauja RIMI parduotuvė studentams

2014 m. Gruodis 04 d.
Šiandien Kaune, Studentų g., duris atvėrė naujas RIMI prekybos centras. Netoli Kauno technologijos universiteto studentų miestelio įsikūrusi parduotuvė pirmiausia bus orientuota į studentų auditoriją – siūlys itin platų pagamintų ir supakuotų gaminių asortimentą. Tai jau šeštoji RIMI parduotuvė šiame mieste. 
 
Studentų g. 19 įsikūrusią naująją RIMI parduotuvę galima vadinti tikra studentų parduotuve ne tik dėl specifinio prekių asortimento, bet ir dėl joje įdarbintų studentų. Malonų aptarnavimą čia užtikrins 30 prekybos centro darbuotojų.
 
Naujojoje „RIMI Supermarket“ formato parduotuvėje, kurios prekybinis plotas siekia 500 kv. metrų, bus siūlomas itin platus kulinarijos skyriaus asortimentas – nuo įvairių fasuotų sumuštinių iki salotų ir kitų greitam pavalgymui tinkamų gaminių. Parduotuvės kepykloje kasdien bus kepamos šviežios bandelės ir duona.
 
Patogumo apsiperkantiems taip pat suteiks 25 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai prie įėjimo esančios vietos yra skirtos neįgaliesiems ir šeimoms.
 
Prekybos centre, kurio visas plotas yra 800 kv. metrų, kartu su naująja RIMI duris atvėrė ir vaistinė.
 
Praėjusią savaitę „Rimi Lietuva“ Kaune atidarė „Rimi Hypermarket“ prekybos centrą Baltijos g., o iki šių metų pabaigos planuoja atidaryti dar vieną prekybos centrą. Po šios plėtros Kaune iš viso veiks 7 RIMI parduotuvės.
 

Populiarūs straipsniai