Kaune duris atvėrė nauja „RIMI Hypermarket“ parduotuvė

2014 m. Lapkritis 20 d.
Kauno Šilainių rajono gyventojai turės naują, modernią ir erdvią apsipirkimo vietą – šiandien šiame rajone duris atvėrė „RIMI Hypermarket“ prekybos centras. Tai jau penktoji RIMI parduotuvė Kaune, iki metų pabaigos bendrovė čia atidarys dar dvi parduotuves. 
 
„Atidarydami naują prekybos centrą Kaune, pradedame įgyvendinti vieną svarbiausių šiemetinių RIMI tikslų – plėtrą šiame mieste. Naujojoje RIMI pirkėjai ras platų kasdienių ir išskirtinių prekių asortimentą, patrauklias kainas ir kokybę, kuria garsėja mūsų parduotuvės“, – sako mažmeninės prekybos tinklo „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Peras Dahlas.
 
Patogų ir malonų apsipirkimą „RIMI Hypermarket“, kurios plotas siekia 2000 kv. metrų, užtikrins šio formato parduotuvėms būdingi platūs takai tarp skyrių, į pirkėją orientuotas prekių išdėstymas, platus prekių asortimentas, didelis vaisių ir daržovių, mėsos, žuvies ir RIMI gaminių pasirinkimas.
 
Baltijos g. įsikūrusios naujosios RIMI parduotuvės kepykloje kasdien bus kepamos šviežios bandelės ir duona, o kulinarijos bei konditerijos skyriuose bus siūlomi švieži RIMI virtuvės šefų gaminiai – nuo tortų ir pyragų iki įvairiausių salotų ir keptų viščiukų. Čia pirkėjai ras ir platų produktų be laktozės ar glitimo bei sojos produktų pasirinkimą. Taip pat parduotuvėje pirkėjai galės įsigyti įvairios ekologiškos kosmetikos ir švaros priemonių – šioms prekėms RIMI skiria didelį dėmesį ir nuolat atnaujina bei plečia jų asortimentą.
 
Aplinkosaugai itin didelę reikšmę teikianti „Rimi Lietuva“ pasirūpino ir aplinkai draugiškais techniniais sprendimais – tai pirmoji RIMI parduotuvė Kaune, kurioje įrengta moderni ventiliacijos ir šaldymo sistema.
 
Prekybos centre, kurio visas plotas yra 3300 kv. metrų, kartu su naująja RIMI duris atvėrė ir specializuotos parduotuvės: vaistinė, alaus parduotuvė, gėlių parduotuvė, gyvūnams skirtų prekių parduotuvė ir vaikų kambarys. 
 
Sklandų apsipirkimą ir malonų aptarnavimą užtikrins 70 prekybos centro darbuotojų. Patogumo apsiperkantiems suteiks daugiau nei 100 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje arčiausiai prie įėjimo esančios vietos yra skirtos neįgaliesiems ir šeimoms.  
 
Iki šių metų pabaigos „Rimi Lietuva“ planuoja atidaryti dar du prekybos centrus Kaune. Atidarius naująsias parduotuves, mieste iš viso veiks 7 RIMI parduotuvės. 

Populiarūs straipsniai