Kaune atidarytas didžiausias Baltijos šalyse „Rimi“ („Supermarket“)

2008 m. Rugpjūtis 28 d.
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiandien atidarė pirmąjį naujos koncepcijos prekybos centrą „Rimi“ („Supermarket“), kuris yra didžiausias tokio formato prekybos centras Baltijos šalyse. Naujasis „Rimi“ („Supermarket“) atidarytas Kauno Dainavos rajone. Tai yra jau trečiasis „Rimi Lietuva“ prekybos centras, atidarytas rugpjūčio mėnesį, ir 13-tasis bendrovės valdomas prekybos centras šiame mieste.
 
„Sprendimas įkurti naujo formato „Supermarket“ prekybos centrą buvo priimtas atsižvelgiant į pasikeitusius pirkėjų poreikius. Šiandien žmonės artimiausioje parduotuvėje pageidauja įsigyti ne tik kasdienių prekių, bet ir tų, kurių tekdavo ieškoti didesniuose prekybos centruose. Ateityje planuojame toliau vystyti šią strategiją ir tokio dydžio „Rimi“ („Supermarket“) prekybos centrus atidaryti visose trijose Baltijos šalyse“, – sako „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
Kauno Krėvės gatvėje įsikūręs „Rimi“ („Supermarket“) užima 1700 kv. m plotą, jame dirba beveik 50 žmonių. Naujojo prekybos centro bendras prekių asortimentas siekia 12 tūkst. skirtingų produktų, t.y. net 30 proc. daugiau nei kituose „Rimi“ („Supermarket“).
 
Naujame prekybos centre buvo ypač išplėstas šviežių maisto produktų pasirinkimas ir pritaikyta ne tik visiškai nauja prekių išdėstymo sistema bei rinkodaros sprendimai, bet ir įkurti dideli atskirų maisto gaminių skyriai. „Šį prekybos centrą projektavome taip, kad apsipirkti ateinantys žmonės jaustųsi jaukiai ir galėtų dar lengviau jame orientuotis bei rasti prekes. Tai ypač aktualu ne tik skubantiems, bet ir daug prekių įsigyjantiems mūsų prekybos centrų klientams“, – sako Paulo Peereboom.
 
Bendrovė „Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 62 prekybos centrus visoje Lietuvoje: 27 „Rimi“ („Supermarket“), 10 „Rimi Hypermarket“ ir 25 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.

Populiarūs straipsniai