Kaune atidaryta pirmoji express formato „Rimi“ parduotuvė

2020 m. Kovas 03 d.
Kaune atidaryta naujausia „Rimi“ – pirmoji express formato ir antroji tinklo parduotuvė šio miesto autobusų stotyje.

Tokį poreikį padiktavo šios vietos lankytojai – skubantys, kelionei besiruošiantys ar iš jos grįžtantys miesto gyventojai ir svečiai. Jiems, pasitelkiant jau sukauptą express prekybos centrų valdymo patirtį, „Rimi“ adaptavo ir ribotame plote atvėrė naujausio formato parduotuvę.

„Antros „Rimi“ atidarymas Kauno autobusų stotyje – gerai apgalvotas, tikslingas sprendimas, kurį priėmėme atsižvelgdami į šios vietos lankytojų ir čia jau veikiančios mūsų tinklo parduotuvės pirkėjų išsakytus poreikius. Jų apklausa atskleidė, jog dalis Kauno autobusų stoties lankytojų susiduria su dilema: užsukti į „Rimi“ ir apsipirkti labai skubant, kad tik nepavėluotų į autobusą, ar vis tik apsieiti be reikiamų prekių ir ramiai laukti kelionės“, – sako „Rimi Lietuva“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė. Pasak jos, būtent tokiems – į tikslą skubantiems pirkėjams ir įrengta antroji „Rimi“ Kauno autobusų stotyje.

„Atidarę express formato parduotuves Vilniuje bei kurortiniuose miestuose, taip pat – turėdami gerą patirtį plėtojant informacijos centrus didžiuosiuose „Rimi“ prekybos centruose, žinome, ko reikia užimtam ir skubančiam pirkėjui. Jam, pirmiausia, svarbu patogumas ir galimybė vienoje vietoje rasti viską, ko gali prireikti kelionės metu ar iš jos skubant į tolesnį tikslą. Atitinkamai, naujausioje „Rimi“ pirkėjai galės įsigyti vartojimui paruoštų šviežių maisto produktų – salotų, sumuštinių, įvairių užkandžių, taip pat gėrimų, spaudos leidinių“,  – sako I. Miklienė.

Naujausioje „Rimi“ įdarbinti 4 žmonės, į parduotuvės įrengimą investuota apie 140 tūkst. eurų. Tai 14-oji „Rimi“ Kaune bei šeštoji express formato parduotuvė šiame prekybos tinkle. Dvi šio formato parduotuvės veikia Vilniuje – Didžiojoje gatvėje ir multifunkciniame komplekse „Live Square“, taip pat – Druskininkuose. Sezoninės express formato „Rimi“ šiltuoju metų laiku atidaromos Palangoje ir Šventojoje. Su naująja „Rimi“ Kaune, tinklą šiuo metu sudaro 62-i parduotuvės, o iki 2023-iųjų pabaigos, vykdant intensyvią plėtrą, jų skaičius visoje šalyje sieks 100-ą.


Populiarūs straipsniai