Kartu su gyvūnų mylėtojais „Rimi“ mini Pasaulinę gyvūnijos dieną

2007 m. Spalis 04 d.
Pasaulinę gyvūnijos dieną visame pasaulyje skatinama susimąstyti apie gyvūnų apsaugą, jų teises bei priežiūrą. Ši diena minima jau daugelį metų, o jos globėju laikomas Šv. Pranciškus. Kai kuriose pasaulio šalyse šią dieną tikintys su savo augintiniais įleidžiami net į bažnyčias. Deja, mūsų šalyje gyvūnų teisę laisvai apsilankyti prekybos centre draudžia higienos taisyklės, todėl Pasaulinės gyvūnijos dienos proga šeimininkai su savo augintiniais kviečiami susirinkti prie „Rimi“ prekybos centrų.
 
 
 
 „Žeme vaikštančių, šliaužiančių ar skraidančių augintinių šeimininkai ir jų mylėtojai galės ne tik stebėti, bet ir patys dalyvauti mūsų organizuojamose akcijose, todėl gerų emocijų tikrai netrūks. Be to, visi norintys gaus ir profesionalių patarimų apie gyvūnų priežiūrą”, - sako „Rimi Lietuva” generalinis direktorius Paulo Peereboom.
 
 
 
Nuo spalio 4 dienos „Rimi“ siūlo savo pirkėjams gausesnį prekių augintiniams asortimentą, įvairias nuolaidas. Savaitgalį prie „Rimi Hypermarket” Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Marijampolėje bus surengti įspūdingi gyvūnų pasirodymai, akcijos, spektakliai ir šou. Renginių metu bus galima gauti patarimų apie gyvūnų dresūrą bei priežiūrą.
 
 
 
 Spalio 6 d., šeštadienį, Vilniuje gyvūnų mylėtojai kviečiami pasigrožėti parodomąja dresuotų šunų programa, kurioje bus pristatytos ir įvairios keturkojų veislės. Tie, kuriems patinka šeškai, taip pat stebės įvairius pasirodymus, o šių gyvūnėlių šeimininkai pasakos apie jų auginimą bei priežiūrą. Kaune vyks egzotinių šunų paradas, Klaipėdoje – aukštaskraidžių balandžių pasirodymai, Šiauliuose – šunų eisena ir madų demonstravimas, Alytuje – įvairūs augintinių konkursai, o Marijampolėje kinologai demonstruos, kaip šunys padeda išsiaiškinti nusikaltimus.
 
 
 
„Rimi Lietuva“ šiuo metu iš viso valdo 55 parduotuves visoje Lietuvoje: 22 „Rimi“ („Supermarket“), 9 „Rimi Hypermarket“ ir 24 mažų kainų parduotuves „Supernetto“.
 

Populiarūs straipsniai